Mersin KAfam Karışık :(

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Demir.Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Demir.Bozkurt

Demir.Bozkurt Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Selam Arkadaşlar Mersinden KAtılıyorum Adım Yusuf Demir Sanırım Biraz Profesyonel yardıma İhtiyacım Var :(

Şimdi Ben Bir Arkadaşım Motor Öğretmesi Sonuçu Motor Hastalığına Kapıldım Ki Burada İlk Defa Motor Kullanmaya Başladım Ve Çok Zevkli Ki İlk Kullandığım Motor ; Mondial 125 Mc'di Şimdi Kendime Güzel Bi Motor Almak İStiyorum Ama Her Kafadan Bir Ses Çıkıyor Ve Çok Sinir Olmaya Başladım. İstediğim Motor Hem Spor Olacak Hemde Fiyat Konusunda Çok Abartmayacak Sonuçta İlk Motorum Olacak Ben Bunun İçin ModeL Olarak İlk Gözüme Çarpan Hyosung GT 250 R Oldu Ama Teknik Donanım Olarak Bİlemiyorum Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

2. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aramıza hoşgeldiniz . hyosung 250 gtr ye beş sene bindim oldukça gösterişli ve güzel bir motordu taki satana kadar 2.eli çok ölü çok zarar edersin o kesin. sana tavsiyem yamah ybr 125 yada cbf 150 olur arkalarına çanta da takabilirsin bakarsın keyfine ben bir racingci olarak yavaş yavaş enduroya kayıyorum yaşınız kaç bilmiyorum ama gencsin heralde yaş ilerledikçe ya enduro yada chopper kaçınılmaz oluyo

3. Demir.Bozkurt

Demir.Bozkurt Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    WaLLa abi Yaş 24 Ben Daha Çok GT 250 nin Görünüşüne Hayran Kaldım malum Güzel Bir Görünüşü var ama Dediğim Gibi Teknik Açıcan Yeni olduqum İçin Araştırıyorum Sürekli Her Yeri. Söylediğin modelleri gözden geçirdimde abi biraz düz ve sıska duruo sanki görsel olarak

4. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    cılız dediğin motorlar daha sağlam ve uzun süre kullanabileceğin yapıda anladığım kadarıyla sıfır almayacaksın heralde hyosungların sıfırı emin değilim ama 8000 küsür falan sıfırını albilirsen al ama 2. elinde ne çıkacağı belli olmaz randuman alamazsın büyük bir ihtimallede son kullanıcısı olursun benim dediğim motorların sıfır fiyatları 4000 civarı ve japon malı kaliteden şaşma derim

5. Demir.Bozkurt

Demir.Bozkurt Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Hımmm Anladım Abi O Zaman 0 Hyosung'a Yönelecem Çünkü İlk Motorum oLacak Başlangıç İçin İyi Olacağını Düşünüorum Ve Aldıqımda Hem Görünüşü Hemde Randuman Olarak İçime Sinmesi Lazım

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sayın Yusuf DEMİR

Biz bu forumda mesajlarımızı tamamen renkli yazmıyoruz.
    Biz bu forumda güzel ve Dünya'da eşi benzeri olmayan TÜRKÇE yazım dili kullanıyoruz.Sizde kullanın.
    Mesajını biraz editleyebildim ama bizlerin vakti kısıtlı.Lütfen TÜRKÇE yazmaya dikkat edin.

7. Demir.Bozkurt

Demir.Bozkurt Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Sayın Şenol SEL

Bundan sonra yaptığım yorumlarda yazım hatalarıma daha dikkat edeceğim. Uyarınız için teşekkür ederim.

8. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    cbr 125 r ı düşündün mü boyu uzun olanlara tavsiye etmem tabi... apache 150 de kullandım hoşuma gitti... hyosung 250 sıfır almak istersen 2008 den itibaren kanuniye devretti.. satarken sıkıntı yaratır ..