meşhurrrr cbr 1100 superblackbird xx yardım :D

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Furkan DURUER tarafından paylaşıldı.

1. Furkan DURUER

Furkan DURUER Yeni Üye

abim 10 senelik motor sürücüsü.600 lük 150 lik 1000 lik honda cbf sürdü.şimdi bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-binmek-kolay-ayrilmak-cok-zor-51431870/detay/ motoru almak istiyor motor dün 12000 tl idi adam satılmayınca indirdi fiyatı.(adamı uzaktan tanıyorum) sizce alınmalı mı, en azından bu fiyata aldığımız için satarken zarar etmeyiz ya da az ederiz,siz olsanız alır mısınız = ?=?he bide en önmlisi süpertouring olduğundan km si fazla önmli diil diolar ?

2. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    öncelikle fena bir motora benzemiyor , km side 58000 de 13 yaşında bir motor için gayet normal fiyatı da makul bence o motor alınabilir .aldıktan sonra kaça satabilirsin orası biraz muammalı ama en azından gezdiğin yanına kar kalır çünkü motor keyif işi ve günümüz şartlarında biraz lüks kaçıyo o yüzden kar yapman biraz zor gibi ama tabi kısmet nereden ne çıkacağı belli olmaz bol şanslar

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Burada sorulması gereken asıl soru şu olmalı.
    Bu motosikleti neden alıyorum.
    Bu motosikleti alıp uzun seyahatler yapacağım yada sesi görüntüsü karizması hoşuma gittiği için alıyorum.
    Motosiklet bir hobidir ama biraz pahalı bir hobidir.
    Alırken kar yapabilirsiniz ama satarken kar yapılması çok zor.
    Alayım kullanayım zevkimi alayım satarkende kar yapayım derseniz çok zor.