MF Çorlu Buluşması

Konu, 'Marmara Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Onur Filiz tarafından paylaşıldı.

1. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    sevgili arkadaşlar forumumuz son günlerde güzel organizasyon ve toplantılar düzenlemek üzere çalışmaktadır.trakya bölgesi organizatörlerimizin iş yoğunlu ve trakyada bulunamadığından (özel sebeplerden dolayı) bu görevi şu anda ben üstleniyorum. çorludan forum üyesi arkadaşlarımızında arttığını düşünerek onlardan yardım bekliyorum çorluda motorlarımızı park edebileceğimiz güzel ve bütçeye uygun kaliteli bir restorant veya kafe tarzı bir yer önermelerini (resimli ve içerikli şekilde) istiyorum. 21.02.2011 ve 25.02.2011 tarihleri arasında buluşma yapılmasını öneriyorum. Bu konuda sizlerden yardım bekliyorum.bana ulaşmak isteyenler 544 341 34 72 nolu gsm den sms ve arayarak ulaşabilirler.

konuyu organizayon gerçekleşince veya sonuçlandırınca sabit likten çıkartıcam bilginize

2. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Hadi bakalım Onurum kolay gelsin sancağı almışssın eline görelim seni ;) trakya mf hadi bakalım bekliyoruz sizide .....

öner coskuner ve Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    :) tşk ederim hakan abi umarım güzel bir organizasyon gerçekleştirebiliriz.hep hayalini kurduğumuz şey değilmi düzenli organizasyon ve toplantılar ;)

4. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    arkadaşlar listeyi oluşturabiliriz isterseniz..

1---Onur FİLİZ
    2---Ali ŞENGELİR
    3---Fatih ORÇİN
    4---

5. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    onurcuğum öncelikle bu konuyu düşünmen çok güzel bunu bende düşünüyordum hatta çorludan foruma yeni katılan canan beyle bizzat konuştum bi tanışma toplantısı yapalım diye ancak bu hafta fuar haftası olduğu için hem havalarda soğuk diye fuardan sonra buluşuruz diye konuşmuştuk böyle bir organizasyon çok iyi olur tabiki ama zamanı tekrar bi organize etmek daha iyi olur diyorum.sen bu hafta içi yapalım diyosun vrdiğin tarihlere göre mesela ben ali hastayız çıkamayız benim son fikrim fuardan sonraki hafta sonu olsun derim sadece fikir...

ali şengelir ve Onur Filiz bunu beğendi.
  6. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    fuardan sonraki haftada olabilir abi ama ali felan gelemez vardiyası uymaz ben 2 hafta 8*6 çalışıcam.bu konu güncel kalsın en azından çorludaki arakadaşların yorumları ne olacak onu görelim.yer hakkında araştırma yapalım.ama bu yer bizim periodik toplantı alanımız olsun

7. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    MF trakya'ya başarılar ve selamlar!..Çorlu'da periyodik bir toplantı mekanı olması fikri çok güzel..Ben bu sefer yapılana katılamam ama daha sonrakilere muhakkak katılırım..
    Hepinize başarılar..

Erdal Özgüner ve Onur Filiz bunu beğendi.
  8. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hadi bakalım bol bol resim bekliyoruz

Onur Filiz bunu beğendi.
  9. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    osman abi zaten ben bu organizayon işini geçici olarak aldım trakyaya dönüş yaptıgında işin başında sen ve erdal abi olacak :)
    periodik olarak olmasını istiyorum en azından min ayda bir gün güzel bir toplantı mekanda yapılması.yaz ayında ise doğayla başbaşa kalarak güzel turlara imza atmayı istiyoruz. zaten daha öncede dediğim gibi yazın 2 ay kadar kıyıköyde çadırım kurulu olacak ve bende oralarda olcuman hepiniz buyrun gelin
    umarım bol fotoğraflı bir buluşma olur hocam kısmet bakalım ne olacak ne bitecek ama allahın izni ile bir şeyler olmalı :)

o.somuncu bunu beğendi.
  10. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Fuar öncesi bir trakya bölgesi toplantısı olması iyi olurdu aslında, Onur kardeşim konuyu açman iyi olmuş, Çorlu ortak nokta fikri de güzel. Çorludaki arkadaşlar bir mekan belirleyebilirlerse bir araya gelmek kaçınılmaz olur.

11. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    erdal abi çorlu büyük ve güzel bir yer imkan çok diye düşünüdüm çorluya en uzak ben kalıcam ama her sefanın bi cefası vardır dedim ondan orayı seçtim :) umarım çorludan bu kadar uyemız varken bu planı desteklerler benı yalnız bırakmazlar

12. Canan.Tas

Canan.Tas Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Yalnız bırakmak olur mu Onur arkadaşım?
    Ahmet in de dediği gibi onunla daha önce böyle bir planı konuşmuştuk fakat fuar sonrası için olmasının daha iyi olacağını düşünmüştüm zira hem Tolga Ve Tuğba gelebilirler, hem havalar daha iyi olur hem de fuardan alacağımız yeni cicilerimizi giyeriz diye düşünmüştüm :)
    Ama vardiyalar konusunda bir uyumsuzluk yaşanacaksa, bu durumda en kalabalık grubu hangi zamanda toparlıyorsak o zaman tertipleriz buluşmayı!
    Ne dersin (iz) arkadaşlar?

ali şengelir bunu beğendi.
  13. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    arkadaşlar malum havalar kötü ama konuyu güncel tutmaya devam edelim en yakın zamanda bunu gerçekleştiricez inşallah havanın durumuna göre 5-6 mart gibi olabilir tabiki gelişmelere göre tarihi tekrar belirleriz şu anki durumda bu tarihe odaklanalım diye düşünüyorum fikirlerinizi yazmaya devam edin lütfen...

14. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    yardınlarınızı esirgemeyeceiğini ztahmin etmiştim tşkler :) vardıya konusunda sorun olabilir düşüncesindeyım ama en uygun zamanı belırleyım güzel bir tanışma ve toplanma olmasını isterim ;)
    konuyu şu anda sabitledim zaten abi. organizasyon gerçek olunca sabitten çıkarıcam ;)

15. Abdullah Deniz

Abdullah Deniz Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yok yok bu iş olmaz çorludaki motorcu arkadaşlar evden dışarıya çıkıp motorlarına bile binmiyorlar dolayısıylada garaja falan ihtiyaç yok:D:D:D:D:D:D:D:D

ali şengelir bunu beğendi.
  16. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    abdullah abi senın nickini değiştirip.gazcı yapıcam bilgine :) :) bu ne abi şimdide çorluya mı gaz veriosun :D sen gelıyorsun dımı ???

17. ali şengelir

ali şengelir Aktif Üye

Motosiklet:
    BMW
    slm bende varım bu işte öncelikle onur dostum mağlum 24/27 şubat arası fuar var bunun içiin yüksek bir ihtimalle fuar sonrası olacak mekana gelince yer bulunur önemli olan gönüller bir olsun dostum bence martın 5/6 gibi hafta sonu olması uygun olur tüm trakya mf dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız saygılar farınız ve yolunuz hep on olsun :)

18. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    arkadaşlar ben konuyu açtım başlattım gerekeni yapıp güzel bir organizasyon yapalım ve bunu tekerrür ettirelim :)

19. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    abtullah abi çok gaz veriyon ama çanakkaleden geldiğimizden beri daha motorunu göremedik dışarda çorlu gurubu dediğin bizler haftada bir kesin çıkıyoruz dışarıya sıcak pc başında sallamakla olmuyo bu işler büyük endurocu hadi bakalım senide bizzat davet ediyorum bu buluşmaya görelim bakalım buyur gel...

20. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    hadi bakalım abdullah abi şimdi görelim seni :D :D