MİCHELIN aldım sonunda

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Berkan Obakan tarafından paylaşıldı.

1. Berkan Obakan

Berkan Obakan Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Evet arkadaşlar yoğun arada kalmalardan sonra tabanı bir boy büyüterek michelin city grip aldım. bir müdded vakit geçmesi içinde bekledim ki sizlere deneyim aktarıyım. rodajınıda tamamlayıp 250 km kadarda üzerinde yol yaptım.

gerçekten sölenildiğğ gibi yol çizgisindeki frenleme ıslak ve kuru performansı anlatıldığı gibi değişti.

fakat burada önemli bir noktaya parmak basmak gerekiyorki; ıslak metal üzerinde ( kanalizasyon kapağı, ızgara, ve feribot tabanı ) kesinlikle ne bot tabanı ne lastik durmuyor tutumuyor. azami dikkat gerktiren bir mevzu. kuru ise sorun yok ıslak ise sorunlu bir mevzu..

bunun dışında hiçbir eksisisni görmedim. hamuru gerçekten çok yumuşak ve tırnak testi yaptığınızda bile hımm dedirtiyor.

kafam karışıkken fikrini söyleyen arkadaşlara tekrar teşekkürler..

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mot...-aldim-sonunda.html#post2181046#ixzz12svE7xkK

nuhcan bunu beğendi.
  2. nuhcan

nuhcan Üye

Motosiklet:
    Piaggio
    Bende de aynısı var. Ve daha 100 km yaptım. Daha takar takmaz farkını hissettim.

Islak metal zemin uyarınız için teşekkür ederim.

3. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
  4. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Bende bu gün michelin lastik aldım sanırım michelin gold serisi idi 140-60-13 takmasıda dahil 135 ytl ye mal oldu yanak yapısı çok hoş şehir içi performansının mükemmel olduğunu söylediler önceki lastiğim metzelerdi açıkçası pek memnun değildim kayma sorunu yoktu ama 8000 km kadar dayandı michelin in yol tutuşu çok iyi bence bu fiyata mükemmel bir lastik ısrarla tavsiye edebilirim..

5. Berkan Obakan

Berkan Obakan Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial

evet a rkadaşlar bu saatten sora michelin 'a devam