Mondial 125 MH DRIFT Alsammı Ya da...

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Kral tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kral

Kral Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhabalar ben 17 Yaşında Bir Userim İlk Motorum Harley Davidson'dı Evet Biraz İlginç 17 Yaşında Harley Ne Arıyor Diyiceksiniz :D Babamın Motor Merakı Var O Aldı Ben Çaldım Bu Böyle Gitti Bir Kaç Ay Ve Motoru Sattı Şimdide Yamaha fjr 1300 Aldı Fakat Onu Kullanırmıyım Bilmiyorumda Anahtarı Hep Saklı :D Ve Nihayetinde Kendi Motorumu Almaya Karar Vermiş Bulunmaktayım Bunun İçin Yarış Motorlarınıda Sevdiğimden dolayı Bu Tipe En Uygun Motorun Mondial 125 MH Drift Olduğuna Karar Verdim Aslında Vermemedim Doğru Motormu Bu? Bu Motorun Fiyatı 2.483 TL Acaba Bu Fiyata Daha Güzel Bir Motor Bulabilirmiyim? Bu Fiyatın Üstüne Çıkmam İmkansız Ve Sizce Mondial 125 MH DRIFT Güzel Bir Motormu? Fazla Benzin Harcarmı? Bugün Bir Dükkana Gittim Kadın Bana Bunu Ayda 250 TL Civarında Bir Paraya Verebiliceğini Söyledi (10 Taksit) Motorun Fiyatı 2.483 Benim Validenin Kartının Limiti 700 TL Bu Kartla Bu Taksit Olurmu? Kartlar Hakkında Pek Bilgim Yok :D Bu Sorularıma Cevap Verirseniz Size Minettar Kalırım Keyifli Günler Dilerim:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.