Mondial 150 Mcx'i Custom Chopper Yapmak Istiyorum

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında burak35 tarafından paylaşıldı.

1. burak35

burak35 Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Arkadaşlar ben forumda yeniyim bu konu için kayıt oldum çok uzatmadan amacıma geleyim. Bi işe girip çalıştım maaşımı biriktirip telefon ve lalan parayla mondial 150 mcx aldım. Fakat küçüklüğümden beri chopper seviyorum neden bunu aldım bilmiyorum. Şimdi bu motoru tek kişilik chopper a çevirmek istiyorum. Fotoğraf yüklicem grenajları koltuğu çıkartınca chopper şasesine benziyo motor. Depoyu değiştirip şasenin arkasını kestirip tek kişilik custom chopper yapabilir miyim ? Nelere dikkat etmeliyim ? Çamurlukları gidonu ve egzozuda değiştircem. Sıfırdan şase alıp yapmak yerine elimdekini değerlendirmek istiyorum. Sizlerinde görüşünü almak istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. :) 20150128_155205.jpg

21 saat 36 dakikada kimsemi cevap vermez ya. Forum ölmüş resmen

2. pistol433

pistol433 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Forum olu banda cevap veren olmadi ama bende senin gibi keeway superlight 150 yi tek kisilik custom yaptirmak istiyorum nasil olur bilemedim ama bilgi edinirsen banada burdan yaz beraber yaptiralim motorlari

3. Mustafa_Karik

Mustafa_Karik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de 950'lik Chopper'i( Cruiser ) racing yaptırmak istiyorum. Bir cevap alırsanız haber verin de birlikte yaptıralım. Evet, bitmiş forum...

4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Alemsin be abi :D

Mustafa_Karik bunu beğendi.