Mondial 150 zat mı ? Bisan Senator 150 mi ?

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Ayhan Turan tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Turan

Ayhan Turan Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    selam arkadaşlar 2 tane çin model arasında kaldım bılıyorum 2 side çin malı ama zaten gucum buna yetiyo napalım seneye değiştircem zaten yazları kullancam sizce hangisi iyi mondial 150 zat mı bisan senator 150 mi alayım birde Bu ikisinden birini satan varsa benle iletişime geçebilirmi pm ile 2 sinden birini alacam cunku kesin maxi scooter olarak değerli yorumlarınızı beklıyorum tşkler.

2. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    valla ayhan kardeşim bana sorarsan ikisinide alma derim malum 2side çin malı motorlar basını çok ağırıtacak bunu bilmiş ol.ama illaki ikisinden birini alıcam diyorsan ben zat kullandım kesinlikle tavsiye etmem çok ama çok problem çıkaram bi motor.yol tutusu berbat köprüye çıktığında inanılmaz derece savuruyo.bisanı bilmiyorum kullanan arkadaslardan yardım alabilirsin.ama bana sorarsan bence biraz daha para biriktirip iyi bişi almanı tavsiye ederim.bu tarz motorlar seni motorlar yasattığı problemlerle seni motor kullanmaktan soğutur.

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Başka arayışa girebilirsin kasaları büyük olduğu için maxı zannediyorsun ama deyiller motorları ufak kasa büyük her zaman problem olabilir bide 2,el alacaksın gerisini sen düşün

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Almayınız, ikisini de almayınız.
    Forumu inceleyin. Göreceksiniz.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yapmayın kardeşim/abim
    Paranıza acımıyorsunuz bari kendinize acıyın.Kocaman görüntü var başka bir şey yok.Fren desen yok Güvenli stabil sürüş desen yok görüntü için bu kadar zengin olduğunuzu sanmıyorum.
    Bakınız atasözlerimiz boşuna söylenmemiştir.
    Ucuz etin yahnisi ekşidir gibi bir çok söz yazabilirim.
    Sadece şunu diyebilirim
    Hayatın sağlığın ne kadar ucuz.

6. Ayhan Turan

Ayhan Turan Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    yorumlarınız için tşkler şenol abi bende bursalıyım bu arada normalde bursada oturuyorum yazlık balıkesir-akçay şenol abi haftaya bursaya gelcem musait olursan senle birlikte motor bakmaya gidebilirmiyiz nede olsa bir üstad oldumu yanımda kafam ağrımaz abi sende yardımcı olursan sevinirim tşkler.