mondial 150 zc ---> cbr 125 takası ??

Konu, 'Super Sport' kısmında KENAN GÜNDÜZ tarafından paylaşıldı.

1. KENAN GÜNDÜZ

KENAN GÜNDÜZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    arkadaşlar 150 zc motorum 5000 km de ... bi arkadaşımda 9000 km de 2006 model cbr 125 var .. takas düşünüyoruz benım motorum üzerine 2000 lira istiyor .. siz nedersiniz ne önerirsiniz ??

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    cbr 125 senin motordan çok üstün olduğu kesin.Ama sı var.

Bak bakalım yatarı var mı cbr 125 in.Ve bu mevsimde o gizli buzla dolu yollarda Büyükorhana Bursa'dan geliş gidiş imkansıza yakındır.Birde bunu düşün.
    O yolları çok iyi bilirim de azcık.Büyükorhanda 3 kez festival yapmıştık .:D

İstediği rakam iyi ama bak bakalım başka yerlerden o model ve km de ki sağlam cbr 125 ler ne kadar.Sakata gelme derim.

KENAN GÜNDÜZ bunu beğendi.
  3. KENAN GÜNDÜZ

KENAN GÜNDÜZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    öneriler için tşkler..

büyükorhana 150 zc ile 4-5 defa gittim geldim ..
    aslında tehlikeli olmakla beraber zevkli yolalrı var
    bu ara son nobetime giderken yolda offroad (doğru yazmışımdır inş. ) 10-12 adet 4x4 dağdan iniyorlardı..

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şu anda o yollar çok riskli.Kar başladı o bölgede.Geceleri buzlanmada başladı.

Biz Bursa - Orhaneli - Harmancık - Dursunbey - Balıkesir - Susurluk - Bursa yolunu çok sık kullanırız.Viraj eğitimlerimiz için.
    Bursa'dan Orhaneli yoluna çıktığımızda Şahin Tepesi İsmail abinin orda çay molası verir yola devam ederiz.Sonra Orhaneli çıkışında ki solda ki lokantada durur 2. molamızı verir devam ederiz Harmancığa.
    O lokantanın az ilerisinden Büyükorhana yol girişi var.Bazen ordan girip sada kanyonuna gideriz bazende Büyükorhandan Mustafakemalpaşa ya gideriz dağlardan.Harika yollar var.Ama her babayiğidin becereceği yollar değillerdir.

Bursa Enduro olarak Görecikte 3 kez festival yaptık. Bakınız http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3433
    Ama bir daha geleceğimizi sanmıyorum.BU sene yeni belediye başkanı bize karşı son derece ayıplar etti ve kaybetti bizi.
    Geçen yılda Büyükorhanda Tofaş SAS başkanın Efe AYDAN'ın da oyuncu olduğu bir tiyatro gösterimiz olmuştu.

5. KENAN GÜNDÜZ

KENAN GÜNDÜZ Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    ben 8 aydır büyükorhanda gorev yapıyorum ..
    oranın kendi halkıda yeni belediye başkanından pek memnun değil .. eski belediye başkanını arıyo herkez..
    millet yakınmakta haksız değilmiş sizin bile tepkinizi aldıysa..
    ki motor gezisi alan bi yerken nasıl keser oranın turist potansiyelini hayret ..
    seneye üni. açılacakmış diyorlar büyükorhan için büyük bi adım olacak..
    ( bu arada hiç cafesi olmayan büyükorhana bi yatırım yapsammı diye düşünüyorum üni açılacağı için .. ama biraz cesaret ve tecrübe lazım galiba )

6. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    konunun yeri değil ama eğer ki giç cafe tarzı bir yer yoksa ve kendine güveniyorsan bence aç derim pişman olmazsın çünkü üniv. okuyan birisi olarak asla ama asla müşterisiz kalmazsın...ama gençlere hitap edecek şekilde ve kaliteli bir ortam yakalamaya çalış lafım biraz kaba olacak ama serseriler hakim olmasın ortamlara :) benden tavsiye bu