mondial 250 mct muayene yardım!!!

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında berkay yeşilay tarafından paylaşıldı.

1. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    slm arkadaslar bende aranıza chopper motorumla katılıyorum yaza chopperla gırıyorum inşallah scooteru sattım bunu aldım.muayeneye gıdecem yardımlarınızı beklıyorum neler yapmam lazım sorunsuz gıtmem için tsk ederim

kalafatoglu bunu beğendi.
  2. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    arabadan farklı olarak kask gerekiyor.onun dışında arabada bakılan şeyler.frenlerin gerektiğinde kitleyebilcek kadar kuvvetli olması.far ayarının seviyesinin yollarda aydınlatmaya yeterli ve uygun seviyede olması.sonradan taktığın parçalar varsa kablo kaynak gibi unsurların düzgün konumda olması gibi

3. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    muayenesi olmayan motoru satın almak riskli bir iş. Umarım bir sıkıntı yaşamazsın. Eski sahibinin bunu neden halletmediğini düşünmek lazım. Vaktim yoktu gibi bahaneler genelde bir özrü gizlemek için söylenebiliyor.

Kask + delik olmayan düşük sesli bir egzoz + sorunsuz elektrik aksamı + dişi bitmemiş lastikler seni muayeneden geçirecektir. Ruhsatındaki bilgilerin motor ve şasi numarası ile tutup tutmadığını, özellikle motorunda bu numaraların nerede yazdığını iyice kontrol et. Eğer oradaki görevli numaraları bulamazsa uğraşmayıp numarası okunmuyor gibi bir ibare ile seni geri gönderebiliyor. Kolay gelsin ve hayırlı olsun.

4. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    tsk ederim bilgilerinize 25,3,2011 tarıhınde randevum var bakalım nasıl olcak hayırlısı gokhan hocam senın dedigin gibiyse kask var zaten kask olmadan hıcbıryere cıkmmıyorum,tekerler yenı,eksoz sessız sorun yok,elektrık aksamıda sorunsuz bakalım hayırlısı ilginiz için tsk .

5. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    slm arkadaslar muayeneden sorunsuz gectım şükür 2 sene rahatım muayeneden

6. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    geçmış olsun keyifli sürüşler :)