Mondİal bs 150 atv - 700 km de anahtar teslİm on road

Konu, 'ATV Motosikletleri' kısmında eren sarıçiçek tarafından paylaşıldı.

1. eren sarıçiçek

eren sarıçiçek Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    Arkadaslar araç izmir narlıdere'de dir. ciddi alıcılar gelip araca bakabilir binip test edebilir. arac ağustosta alınmış eylülde tarafige işletilmiştir.
    Araç on road'dır.
    on road ile off road arasındaki farkı bilmeyen arkadaşlar için söliyim cünki ben almaya karar verdigimde bilmiodum baya araştırmıştım. on road plaka çıkartılabilen ve trafikte sürülebilcek araçlardır. off road ise trafige çıkamaz ve polis durdurursa aracı kitleme hakkına sahiptir.
    sıfır atv almak isteyenlere tavsiyem 2. el almalarıdır. sebebine gelince aracı sıfır olarak alıyorsunuz ancak zorunlu trafik sigortası , trafige işletme, plaka çıkarma derken araç size 600 700 tl arası ekstra masraf çıkartıyor.
    onun dışında ilk 500 km dikkatli kullanıp rodajını yapmanız gerekecek ilk 3 depo sürüşe göre araba kadar yakacak ondan sonra yakışı düşücek falan. ben sıkıntısını çektim ama değerdi :D bmw ile yan yana durup bmw yanlaya yanlaya giderken sen yavas yavas gidip kızların sana baktığını görmenin havası farklı tabi :D
    çeşitli amaçlarla kullanılabilir aracı aldıgımdan beri yolda durdurup soru soran cok fazla kişi var 70 yaşındaki teyzeden 10 yaşındaki kardeşlerime kadar herkez. hatta benim iş yerinin reklamını yapıştıralım soranlara çekilişten çıktı deyip reklamımızı yaparsın diyen bile geldi :D
    atv zevkli bir araç kısa mesafe sürekli giden kişilere tavsiyemdir. uzun yol aracı degildir. ;)
    araç tek kişilik diye geçiyor ama 105 kilo arkadasım ve ben 83 kilo :) cok rahat bi şekilde arıkent yokuşunu çıkabiliyor. yani iki kişi rahat bir şekilde binebilirsiniz.
    aracın sigortası yapılmıştır. plakası çıkartılmıştır. trafige kayıt ettirilmiştir. anahtar teslim olarak verilcektir. yani masraf yapmadan binip sürebileceksiniz.
    arac daha 700 km de ve temiz kullanılmıştır.
    Son olarakta yıllık vergisi 98TL'dir. 6 aylık 49.5 tl ödüyorsunuz.
    Yanında verilecek olan hediyeler : 2 adet kask (15 tl lik yarım kasklardan :)) , ve aracı kitlemek için 35 tl değerinde motor kilidini yanında hediye olarak veriyorum.
    NOT : FOTOĞRAFLAR GÜNCELLENMİŞTİR. Ayrıca bu markanın 3000 ile 4000 tl arası olanları offroad modelidir kafanızı karıştırmasın şuan benim istediğim fiyat makul ve uygun bir fiyattır. offroad'lar trafiğe çıkamaz ancak benim aracımın bütün işlemleri tam ve trafiğe çıkabilir durumdadır.

fiyat : 4500 tl

telefon numaram : 0553 222 22 54

mail: eren_saricicek_@hotmail.com

Ekli Dosyalar: