motomax hakkında

Konu, 'Motosiklet Pantolonu' kısmında H. Nuri tarafından paylaşıldı.

1. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Öncelikle bu saatte ben gibi hala uyumamış olan arkadaşlara iyi sabahlar,sonra okuyacaklara da merhaba :D

Yaklaşık 1,5 saattir forumu inceliyorum,gördüğüm kadarı ile forumdan bir çok arkadaş motomax dan alışveriş yapmış.Bende oradan alışveriş sepetimi biraz doldurdum,ancak henüz siparişlerime onay vermedim.Benim motomax hakkında öğrenmek istediğim,sizlere sormak istediğim,motomaxonlineshop'tan alışveriş yapmış olan forum üyeleri,siteye kredi kartı numaramı verebilir miyim?Malum taksit durumları.Site güvenilir mi?Anladığım kadarı ile bir çok şubesi var,ama internet sitesi hakkında bildiğiniz veya başınıza gelen olumsuz(kredi kartları ile ilgili) herhangi bir durum varmı.

Bilgileri paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Antalyada motomax varmış gıdın alacağınız ürünlere gözünüzle bakın bence :)
    Motomax sitesini bende sık sık takıp ederım ama beyendiğim ürünlere giderim mağazada bakarım

Barış bunu beğendi.
  3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Motor ekipmanlarını resimden almamak lazım birebir giyeceksin ve cuk üzerine oturacak :)

Barış bunu beğendi.
  4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ben de motomax sitesinden beğenip, yerinde deneyerek bot aldım.

5. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Öncelikle kıyafeti gidip yerinde denemeniz konusunda ben de arkadaşlar ile hemfikirim. Ancak illaki internetten alacaksanız kredi kartı bilgilerinizi, internette hiçbir ortama girmemenizi tavsiye ederim. Gerekiyorsa sanal kart hizmetinden faydalanın, ben sürekli sanal kart kullanırım, hiç bir sitede veya hiçbir alışverişte sorun yaşamadım.

6. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Cevaplarınız için teşekkür edrim.Ama anlaşılan internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapan pek kimse yok aramızda.Özgür bey,ben de kredi kartı konusunda sizin gibi düşünüyorum,çoğu küçük meblağdaki alışverişlerimi sanal kart ile veya varsa kapıda ödeme seçeneği ile yapıyorum.Ancak yüklü miktarlarda yapılan alışverişlerde,diğer seçeneklerin taksitlenmesi mümkün değil.Bu yüzden bu sitenin güvenilirliği konusunda bilgi edinmeye çalışıyordum.
    Mesela ben size güvenilirlik konusunda kredi kartı ile taksitli alışveriş yaptığım bir kaç site tavsiye edebiirim:

gittigidiyor
    sahibinden (get olması şartı ile)
    feyizoğlu
    sanalreyonum
    idefix
    flo
    kangurum

Buralardan yaptığım alışverişlerde kredi kartımı kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum.Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Bildiğiniz,tanıdığınız,yüzyüze veya telefon ile konuşmuş olduğunuz satıcıların internet sitelerinden alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi kullanmanızda bir sakınca yok.Zaten bu siteler sanal pos hizmeti kullandığı için,sizi bankanın arayüzüne yönlendiriyor ve şifre girmeniz isteniyor.Ancak sizin internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur,özellikle üstüne basa basa söyleyeceğim,bilgisayarınızda herhangi bir casus yazılım bulunmaması.Bu en önemli nokta.Çünkü bu siteler kötü niyetli olmadıkları sürece kredi kartı hırsızlığı yapmazlar.
    Neyse kendi sorumu kendim yanıtlamış oldum.Ama en azından kendi tecrübelerimi aktarıp,bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olmuş olabileceğimi umuyorum.

7. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Büyük bi firma, paravan siteye falan bağlanmazsanız bi sıkıntı olacağını sanmam.

8. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    ben alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım dostum ;)

9. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ben de pek çok şeyi netten alıyorum fakat motosiklet giyimi biraz farklı.
    neden derseniz, normal giyim ile motosiklet giyimi bedenleri çok fark ediyor.örneğin ben genelde xl mont giyerken bu motosiklet montun da 3 xl olabiliyor!!motomaxdan enduro bot aldım, normal bot 44 olurken bu 45 oldu. git gel kargo ile uğraşmaktansa deneyip alın derim;)
    onun haricinde motomax kesinlikle düzgün çalışan bir firma.

10. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Barış hocama katılıyorum ;)

11. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bu ara da b
    bana motomax'tan bugün gelen mail;)
    ANTALYA'DA DA AÇILDIK 3 GÜN %30 INDIRIM!!!