Motor alıcam ustalar yardımcı olurmusunuz?

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında YüXeL KaRaDaĞ tarafından paylaşıldı.

1. YüXeL KaRaDaĞ

YüXeL KaRaDaĞ Yeni Üye

Herkeze merhaba.

Ben 23 yaşında 180 boyunda 85 kilodayım.

Chopper motor almak istiyorum daha önce hiç motor sürmedim.

6.500 TL param var aklımdaki motor yamaha virago 535 kalitesi ve o kalın sesi beni bitirdi :)

Bu arada motorun şekli kadar seside benim için önemli varsa harley bozması önericeginiz kalın sesli motor söylerseniz sevinirim.
    A2 ehliyette aldım ve motoru öğreticek abilerim var saolsunlar.

Şimdi virago hakkında düşüncelerinizi merakla bekliyorum yada başka motormu tavsiye edersiniz oda sizin tecrübe ve bilgilerinize kalmiş.

Herkeze şimdiden tşk ederim arkadaşlar.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
    1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
    2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

Sıfır bilgi sıfır tecrübe ile başlangıçta 535 sizi öldürür.
    Gelin size sıfırdan başlayın emeklerek başlayın.
    Kimse anasından koşarak doğmadı ki sizde sanmıyorum.Motosiklet kullanmak ayrı şey sürüş yapmak ayrı şey.Arada ince bir çizgi var.Siz önce ehliyetinizi alın.Full korumalı kıyafet ve kafanızı koruyacak kalitede kaskınızı ve Güvenli Sürüş Teknikleri eğitimlerinizi alın kullanmaya başlayın sonra sürüş yaparsınız.

4. YüXeL KaRaDaĞ

YüXeL KaRaDaĞ Yeni Üye

Ellerinize sağlık dedikleriniz benim için çok önemli ve aynen uygulicam tekrar çok saolun takıldığım kafamı karıştıran bişey olursa siz ustalar yardım ederse çok sevinirim.