Motor Almam Konusunda Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında FuatAyral tarafından paylaşıldı.

1. FuatAyral

FuatAyral Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yaklaşık Scooter iLe 5000km Yol Yapmışımdır Mopede Dayalı 30000 km Yol Tecrübem Var Aklımdaki Modeller Şunlar Sıralamalı Şekilde Yazıyorum Öncelikle

1- Kymco - Agility City 125 (Tekerleklerinin Büyük Olması Avantaj Oldugundan Sıcak Bakıyorum)
    2- Kymco - Super 8 125
    3- Suzuki - An-125

Sizlerinde Yorumlarını Bekliyorum Vede Tavsiyelerinizi Bekliyorum

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Suzuki an 125 güzel motosiklet, bende kullanmıştım, ve çok memnun kalmıştım. Tavsiye ederim.

FuatAyral bunu beğendi.
  3. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Bahsettiğin 3 motorda güzel yanlız kymco agilityler suzuki an125 ten çok şık duruyor farklı çizgileri var ayrıca an 125 ten daha güçlü süper 8 e gelirsek silkarda inceledim bu motoru city modelinden oldukça pahalı bir kaç hp güç farkı olabilir ama o motora kalkıp 6.000 ytl verilmez bence o paraya maxi scooter alınır ben bu 3 motordan agility 125 city i öneririm gerek büyük tekerler oluşu gerek dizaynı görüntüsü etrafta çok fazla görmeye başladım kime sorsam benzini kokladığını söylüyor kaliteside tartışılmaz eğer imkanın varsa hiç kaçırma derim sana uzun süre hizmet eder...

4. erkan filizol

erkan filizol Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    bende sana Agility City 125 i tavsiye ederim çünkü sağlam ve güzel bir motor