motor hırsızlıkları

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında COŞKUN tarafından paylaşıldı.

1. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    motorunuzu çaldırmayın merhaba arkadaşlar herkesin bildiği konuları burda muhabbet konusu yapmak biraz abes oluyor.farkındayım.bundan iki sene öncesine kadar arkadaşlarıma hep şunu söylerdim benim motorumu çalacak adamı alnından öper ruhsatı bizzat elimle veririm.evet gün geldi piyango bana vurdu kozyatağı şaşmaz plazanın önünden alıp gittiler parçasınıda bulamadık.veeee önümüz yaz.illaki tedbirlerini alsalar dahi bazı arkadaşlarımızın canı yanacak.kimbilir daha plakasını takmadığım prensesim gidebilir.zincir kilit vs tedbir ancak yeterli olmuyor.alt tarafı motor abartma diyen arkadaşım bile gebzenin bir mahallesinde birkarakola gitmiştik orda ele geçen parçalanmış motorları görünce inanın gözleri dolmuştu.bu forma uye olan yada olmayan arkadaşlarım lütfen ortalık yerlerden sağdan soldan bilmediğiniz insanlardan yedek parça almayın.unutmayın aksi davranışlarınızla en sevdiğiniz arkadaşlarınıza yada kendinize zarar verirsiniz:rolleyes:çünkü talep olmazsa arz olunmaz.motorsatmaya çalışan ancak belgeleri olmayanları mutlaka ihbar edin.motor kıyafeti olmayan kaskı olmayan kılık kıyafeti şüpleli (anladınız siz onları)elinde bi motor çekiştirerek götürüyo ihbar edin.neden bunlar önemli çünkü biz bir grupsak bintane gözümüz var demektir gözümüzün önünden aşkımızı götürüyolarsa helal olsun derim.(okadarda diil) neyse anlatmak istediğim alacağımız tedbirler mutlaka yetersiz olacaktır.ancak bahsini ettiğim konulara duyarlı olursak bu hırsızlık olaylarını enaza indirebiliriz diğer yandan benim bu konuda şöyle birdüşüncem var.olaki bir arkadaşımızın motoru çalınırsa ilk mototr nin haberi olsun mototr bu haberi anında tüm üyelerin cebine kısa msj göndersin atı alan üsküdarı geçemez kanaatindeyim bu hizmetin bedelini bizler karşılayalım.bunu bir düşünün derim hayali bile güzel. sabırla bu yazıyı okuyan arkadaşlarıma teşekkür ederim

erdincem, Raistlin, umut_can ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. homeless0028

homeless0028 Yeni Üye

Daha geçen gün iş arkadaşımın motorunu çalmışlar 2 3 ay olmuştu alalı honda cbf250. guzelde motordu walla. ********ler alıp gitmiş gece. Allah daha fazlasını kat kat o ********lerden çıkartır inşallah. Parçalanmış motorları görünce gözleri dolmuş diyince içim acıdı walla. Ne emeklerle alıyor insanlar onları. Alın terlerini çalanlara Allah fırsat vermesin başka birşey demiyorum.çok yazık...

3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Öncelikle çok geçmiş olsun üzücü bir durum daha okurken benim başıma gelmemesi için daha ne yapabilirim diye düşünmeye başladım umarım bunun önüne geçebilecek hareketler yoğunlaşır ve forum olarakta bu tip olaylara daha duyarlı olacağımız kanaatindeyim herkese iyi forumlar.....

forever motosikletforum

4. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    konuya hassasiyetinize ve ilginize teşekkür ederim

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    çoooook geçmiş olsun.....