Motor Onerisi

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında collastik tarafından paylaşıldı.

1. collastik

collastik Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkdaslar kbyin foruma yeni kayit oldum nerde acmam gerekiyor bilmiyorum.Yardimlariniz icin simdiden tskkrler.sorum su 17 yasindayim yazin calisip 3 ayda 4.500 tl para alicam bu para ile ehliyet motor ve kask ust vb esyalar alcam.motor kullanim amacim okula gidip gelme ve hafta sonra gezme motor onerilerinizi alabilirmiyim kask vb esyalarim yok bunlarida alicam ona gore gozden gecirip oneri yaparsaniz sevinirim.bide scooter olmassa onerileriniz sevinirm.

2. mataha138

mataha138 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    honda pcx bakalirsin bence

3. tolga atağ

tolga atağ Yeni Üye

honda cbr 125
    az daha para kazanmalısın o dediğin paraya motor hariç diğerlerini yapabilirsin

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. sercankonak

sercankonak Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Yatırım mı yapmak istiyorsunuz: CBR Repsol alın, hem keyifini sürün, hem de başınız sıkıştığında nakte çevirin.

Tabii motora sevgiliniz gibi yapın, başınız sıkıştığında ayrılamayacağınızı da unutmayın. :koptum:

5. ismailcil

ismailcil Üye

Motosiklet:
    BMW
    Şimdilik alma ! O paraya alacağın küçük çaplı ucuz bir çin malı motor hevesini kıracağı gibi kaza riskini arttırır. Biraz daha biriktir, zamana bırak daha iyi bir makina ile başla.

Şenol SEL bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih Bütün

Mehmet Fatih Bütün Üye

Motosiklet:
    Piaggio
    Kanuni Breton S 100

7. melihozcelik

melihozcelik Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    anladığım kadarı ile beklentin sadece okula gidip gelmek şeklinde. scoteer istemiyorsan hesaplı alabileceğin ve biraz da şık olabilecek sıfır motor mondial drift olabilir.yaşına ve pozisyonuna uygun,ayrıca ikinci eli var.parça bol ucuz,şekil güzel,kibar.Artan paran çok olacağından güzel bir ekipman dizebilirsin. Daha sonra honda cb olabilir.Parça ve servis pahalı,yakıt ucuz.Böyle böyle ilerlersin.Daha sonra 250 lik 500 lük derken yakıtı servisi parçası ekipmanı haşır huşur geçiren japon motorlarına geçersin. artık sen mi geçersin onlar mı bilmem.Japon kullanan arkadaşlar bu motorlardan çok zevk alıyorlar. Onlara sormak lazım.

8. KELBLOCK54

KELBLOCK54 Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    herkese selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar 125 cc asya nostalji kullanıyorum ancak performansını arttırmak istiyorum 150 cc silindir taksam uyarmı randıman alabilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim

9. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Anlaşılan buralara takılmayalı baya bir kültür yüklemesi olmuş buralarda... ;)
    Bir söz vardır " Bilgi sahibi olmadan FİKİR sahibi olma..."

Merhaba dostum butür soruları APAÇİ sitelerinde soracaksın. Burada cevap alman zor.

Şenol SEL bunu beğendi.
  10. sutcu

sutcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba,
    Eğer ilk motorun olmayacak ise parça aorununu halledebilirim dersen Çin malı motor alacağına temiz bi Mz almani tavsiye ederim hem motordan da zevk alırsın hemde ekipmana para kalır.

11. Atahan Aydemir

Atahan Aydemir Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    305ec29e-c1d6-42cd-8af9-8ee15cef9d51.jpg

Yaklaşık 90 gun Borusan da yatan ve buradaki yetkililere ve Almanya'daki yetkililere defalarca mail atmama ve sorunları tüm belgeleri ile sunmama rağmen "hiç bir sorun yok moturunuzda" diyerek salı günü teslim edilen motosikletin ile cuma günü düz bir yolda giderken durduk yere savrulan motor ve finalde geldiği durum. bakalım bu defa konuyu BMW AG nasıl ört bas etmeye çalışacak.
    #K1600GTL #BMWMOTORRAD #BORUSANOTO #BORUSANMOTOR #BMW1600GTLEXCULISIVE

12. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    BMW K 1600 GTL alabilecek paran var ve bu forumlarda her konuya bu paylaşımı yapabilecek kadar bilgisizliğin ama çok paran var 100 Bin TL ye motosiklet alabilecek gücün var ama bir kalite motosiklet eldiveni alabilecek aklın yok.Amacın BMW yi kötülemek mi Borusana girerken korna çalmadıklarında mı derdin bilemedim.Ben BMW K 1200 LT kullanıyorum 160 bin km dir hiç sıkıntı yaşamadım BMW yetkili ve özel servislerinden dolayı.Bilgin yok fikrin ve suçlamaların çok.Bence yanlış yerde derdine çare arıyorsun.O kadar para verecek gücün var git avukat tut derdini ona anlat. 12233148_1683107038601960_804635519_n.jpg

Bak face hesabında anlatmışsın derdini ne güzel git tveet at instagramda anlat belki çözüm bulunur.Bu forumda bir kaç kişi alabilir ancak bu GTL i hepsi o kadar.Yazık parmaklarına yazık klavyene

13. Cihan13

Cihan13 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    2.el temiz olarak bulabileceğin ''Honda 125r'' bulunmakta.Bu motoru önermemin nedeni motorunu sık sık süreceksin ve benzin yakacak alet sonuçta sende para dökeceksin bu motor az yaktığı için daha fazla rahatlayacaksın ayrıca motoru uzun ömürlü yol tutuşunu ve konforunu söylemeye bile gerek yok.İyi forumlar.