Motorculuk cok dustu....

Konu, 'Çalıntı Motosiklet Duyuruları' kısmında ozkan.kaymakli tarafından paylaşıldı.

1. ozkan.kaymakli

ozkan.kaymakli Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Motorcular ucuz bi parca almak icin ordan oraya dolanıyor bunu yan sanayi parcalar icin soylemiyorum fakat orjinal bir parcayı ucuza alırsanız bu muhakak ki calıntıdır gidip biraz fazla verin servisinden alın yada yan sanayi parca alın kesinlikle orjinal parcayı ucuz diye almayın ozman motorsiklet hırsızları cogalıyor ama motorculuk oyle ayaklar altına dustuki millet 10 liraya bile tenezzul ediyor artık bugun benim motorsikletim yarın sizinki calınmaması icin orjinal parcayı servisten alalım ucuzunu almayalım benim canım yandı sizinkide yanmasın....

2. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum. FAturasız mal almayın. Hırsızlara hadi siz calın nasılsa musteriniz hazır derseniz bir gun sizin de basınıza geldiginde oturup aglamayın.

Metin ve Ethem Doğru bunu beğendi.
  3. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Doğru söylüyorsunuz.Ancak şöylede birşey var,atıyorum serviste 50 TL. olan orjinal parçanın değerinin gerçekte 20 TL. olduğunu,servisin bize 30 TL.gibi bir kazık attığını öğrenirseniz ne yaparsınız? Yanlış anlaşılmasın çalıntı değil faturalı maldan bahsediyorum.Ben servislerden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışıyorum bu sebepten dolayı.Makul bir fiyat sunulduğu takdirde tabiiki servislerden alışveriş yaparım ama bu şartlarda asla.

4. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Nerden aldığınızın bir önemi yok yan sanayi olabilir fakat derdimiz faturalı olsun.

5. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Aynı şeyi yazdım sanıyorum..

6. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    fatura, hem ürünün yasal yollarla elde edildiğini, hem de vergilendirildiğini gösterir.