Motoreyon.com hakkında

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında İsmail tarafından paylaşıldı.

1. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Arkadaşlar,

www.motoreyon.com 'dan alış-veriş yapan var mı bilemiyorum ancak. Şenol Abi'nin önerdiği Held pantolonlardan bakayım dedim. Tüm sitelerde 200-350TL (Tekstil için) fiyatlar varken, sitede 84TL'ye gördüm pantolonu. Tabi şüphe düştü bir kere. Biraz araştırdım aşağıdaki yoruma benzer bir çok yorum gördüm.

Sitelerini biraz incelediğimde gerçekten tel veya adres gibi iletişim bilgileri yok. Fiyatları uygun derken aman dikkatli olalım. Nereden alacaksak iyice araştırıp, şikayetlere bakıp biraz daha köklü firmadan alalım. Yanılgıya düşmeyelim diye paylaşmak istedim.

Sevgiler.

Yorum;

Motoreyon.com adlı motor aksesuar satışı yapan firmadan 2013-03-12 tarihinde 2013031202216 nolu sipariş numaramla 3 adet kask siparişi verdim. Toplam da 260 TL tutan toplam fiyatı güvenemediğim için kapıda ödeme seçeneği ile alışverişimi tamamladım. 10 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı.

Yine aynı web sitesine girerek iletişim bölümüne tıkladım. Yalnız ne adres bilgileri ne de telefon numaraları mevcut değildi. E-mail adreslerine bir mail gönderdim. Fakat geri dönüş yapılmadı. Firma yetkilisinin GSM numarasını araştırmam sayesinde bulabildim ve aramalarım sonucu satışlarının şuan olmadığı gibi kelimeler sarf etti. Halen bu firma satış yapmaktadır.

2. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Sanal dolandiriliciga dikkat arkadaslar. Arkadas kapida odeme secenegini kullanarak isabetli bir is yapmis. En guzali kapida odeme. Oyle secenekler yoksa sanal kartlar kullanilmali. Ama en guzeli gidip magazaya gorup deneyip almak bence

3. Ersan Karagozlu

Ersan Karagozlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Kapıda ödeme seçeneğinde kargo firmaları %5 ile %10 arasında komisyonlar yada yüksek taşıma ücretleri alıyorlar. Bu da yine son kullanıcının cebine yansıyor.