Motorsiklet Fıkraları

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Mert tarafından paylaşıldı.

1. Mert

Mert Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    İki Motor;

TEMEL EHLİYET KURSUNA YAZILMIŞ KURS GÖREVLİSİ TEMELE SADECE BİR SORUYA DOĞRU CEVAP VEREBİLİRSE EHLİYET ALABİLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ. KURS GÖREVLİSİ:GECE YOLDA ARABANLA GİDİYORSUN. YOL KARANLIK KARŞIDAN BİR IŞIK GELİYOR BU NEDİR?
    TEMEL:BİR MOTORSİKLETTİR. DEMİŞ VE EHLİYETİ ALMAYA HAK KAZANMIŞ. BİR İKİ AY SONRA TEMEL KAZA YAPMIŞ VE HASTANEYE KALDIRILMIŞ. TEMELİN EHLİYETİ BAŞARIYLA ALDIĞINA İNANAN KURS GÖREVLİSİ TEMELE SORMUŞ "SENDEN BÖYLE BİRKAZA BEKLEMİYORDUM OLAY NASIL OLDU ANLATIRMISIN" TEMEL:GECE YOLDA GİDİYORDUM YOL KARANLIKTI KARŞIDAN İKİ TANE MOTORSİKLET GELİYORDU BENDE İKİSİNİN ARASINDAN GEÇMEK İSTEDİM MEĞER O GELEN İKİ MOTORSİKLET DEĞİL BİR ARABAYMIŞ...

Ehliyetttttt;

Trafik memurları bir gün, trafik kontrolü yapıyorlarmış. Karşıdan gelen Temel ile Fadime’yi gören komiser hemen arabayı durdurmuş. İkisini de emniyetkemeri takılmış görünce,
    - Ya beyefendi bu gün yaptığımız kontrolde tek emniyet kemerini takan çift sizsiniz, bu yüzden size 500 milyon ödül veriyoruz der. "Ama merak ettik bu parayla ne yapacaksınız. Temel sevinçle
    - "Ne yapacağım hemen gidip kendime bir ehliyet alacağum der. Komiser şaşkın şaşkın
    - "Ne ehliyetiniz yok mu der, Fadime olayı toparlamak için, kusura bakmayın memur bey temel içince ne dediğini bilmez” der. Komiser daha da şaşkınlıkla
    - "Ne bir de içkili misiniz diye haykırır. Arkadan yaşlı adam öne atılır ve
    - "Ben demiş idum çalıntı arabayla yola çıkmayalum başumuza bi iş gelir diye. Komiser neye uğradığını şaşırmışken, bagajdan atlayan İdruste koşa koşa gelerek
    - "Ne oldi geçtuk mi sınırı"der.

Sinyal;

Bir gün adamın biri yolda gidiyormuş arkadaşına rastlamış arkadaşı arabayla gidiyomuş durmuş demişki gel gidecegin yere seni götüreyim olur demiş benim ineğide senin arabanın arkasına bağlayalım yavaş yavaş gelir demiş adam demiş ama benim acelem var demiş ,, neyse binmiş gidiyolar ama adam son gaz basıyo gaza inekte arkada hızlı bi şekilde takip ediyo şöför adam arkaya bakmış demiş senin inek yoruldu herhalde baksana dilini sola doğru çıkarmış demiş,, adam demiş o ondan değil seni solluyacak sinyal veriyo demiş...

Asik Olabilesiniz;

Erkek Tanriya sormus: Kadinlari niye bu kadar güzel yarattin?
    -Tanri: Asik olabilesiniz diye.
    -Erkek: Peki niye bazen çok aptal oluyorlar?
    -Tanri: Size asik olabilsinler diye...

Not:Bayanlar kızabilir ama biraz gerçeklik payının olduğunu düşündüğüm için ekledim.

2. agcam

agcam Kıdemli Üye

Motosiklet:
    KTM
    çok komik, teşekkürler

Mert bunu beğendi.
  3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Temel hiç bilmediği halde büyük bir hevesle gidip bir kawasaki almış aldığı bayii ufak bir kaç pratik bilgiyle temeli göndermişler temel son hız otobanda giderken spor bir arabanın yanına gelmiş ve kafayı çevirip kawasakiiiiiiiiiiiii deyip geçmiş
    arabanın şöförü ne dediğini anlamadığı için basıp yetişmiş ne diyorsun kardeşim demeye fırsat bulmadan temel gine kawasakiiiiiiiiiiiiiii deyip tekrar basmış adam kızıp tekrar temelin peşine düştüğünde ilerde temeli ve motoru yerde bulur başına gelip kardeşim ne diyorsun 1 saatdir diyince temel kafasını kaldırır ve derki kawasakinin freni nerde biliyormusun :)

forever motosikletforum

Ozgur Baglama ve ulas bunu beğendi.
  4. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    çok eğlenceliydi taşekkürler..

5. sari_asi

sari_asi Yeni Üye

özellikle 2.fıkra çok eğlendirdi beni teşekkürler :)

6. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    Mert kardesim süper komik,forumumuzu renklendiriyorsun bu tip güzel fikralarla...
    tekrar tesekkürler..:):)

7. Mert

Mert Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki

8. Hüseyin Çankaya

Hüseyin Çankaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    çok güzel tşkler

Mert bunu beğendi.