"Motorsiklet forum" üyeleri nerdesiniz????

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Metin tarafından paylaşıldı.

1. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Sayın "MOTORSİKLET FORUM" üyeleri dikkatimi çekiyor forum toplantısı düzenleniyor belli kişiler geliyor,gezilere de aynı kişiler geliyor... Forumda da belli kişiler fikirlerini,bildiklerini ve bilmediklerini paylaşıyor... Bazı arkadaşlarımızı üye olduklarında görüyoruz,sonra kayıp oluyorlar... MERAK EDİYORUM: Paylaşacak birşeyiniz mi yok,paylaşmak istediğiniz birşey mi yok,çekiniyor musunuz,birşeye ihtiyacım olduğunda bir mesaj atarım diye mi düşünüyorsunuz,yoksa sadece öylesine laf olsun diye mi üye olunuyor... BU BİR SİTEM DEĞİLDİR, SADECE MERAK EDİYORUM...;) SAYGILAR

2. Raistlin

Raistlin Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    valla motorum olsa gelmez miyim metin abicim bea ama dersen ki yaya da olsan genede gel bir dahaki sefere seve seve gelirim :D

3. mustafasaglam61

mustafasaglam61 Üye

Motosiklet:
    Honda
    Sayın Metin ulucan size tamamen katılıyorum ,
    Toplantılara malesef katılamıyoruz çünkü istanbul uzak,gezilere katılmayı çok isteriz tabi ki ama işten dolayı ve yine uzakta olmamız bizi engelliyor,bunun dışında
    İrternete girdiğim zamanlarda bilgimiz olan konularda yazmaya çalışıyoruz,
    Üye sayısına ve baktığımızda siteminizde haklısınız,
    Üye sayısını tam olarak bilmiyorum ama forumlarda hep aynı kişilerin yazılarını okuyoruz ve aynı kişilerin topik açtığını görüyoruz

erenkocer, Erol, ulas ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Gel tabii Raistlin kardeşim...Toplantıları daha merkezi yerde yaparız olur biter...

5. ÖzGüRLüK

ÖzGüRLüK Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Bende buradayım, ufak tefekte olsa bir makina var artık, kaplumbağa misali gelirim peşinizden selamlarım herkezi...

Metin bunu beğendi.
  6. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    İstanbul dışındaki arkadaşlara forum toplantıları ve gezileri için diyebileceğim birşey yok tabii... Üye sayısı baya kalabalık ama foruma yazanlar hep belli kişiler olunca merak etmeye başladım...:confused:

7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Motor küçük veya değil,bizim için önemli motor değil,kişilerdir Özgürlük kardeşim...:) Siz gelin ben sizin arkanızda gitmeye razıyım....;) Acayip keyif alırım hemde...:)

Omer, Erol, mustafasaglam61 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. Dr_Wiktor

Dr_Wiktor Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar hafta sonu ful çalışdım bilgisarın başına bile oturamadım ama fırsat bulur bulmaz girip butün konuları okuyorum

Metin bunu beğendi.
  9. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Dr_Wiktor kardeşim çok çalışıyorsun,İzmire gelince görüşemeycez galiba...:)

10. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    ewet arkadaşlar toplantı hep eynı kişiler tarafından dile getirildiği için aynı yerde oluyor biz her fikre açığız bunu ta en baştan dile getirdik.versa size uygun biryer merkezi bir yerde toplanalalım hiç farketmez.çalışıyoruz diyorsunuz gece gezilerine çıkıyoruz 23 civarı onlarada katılanlar aynı.biliyoruz ertesi gün çalışıyorsunuz inanın bizde çalışıyoruz.o yüzden bidahaki buluşmalarda aramızda değişik insanlar görmekten çok memnun oluruz.üstüne basa basa söylüyorum motor modeli cc si kesinlikle önemli değildir kim kimden daha hızlı diede bi takıntımız yok çok şükür.o yüzden bütün arkadaşları bekliyoruz ve yanında fikirlerinide.

Omer, Erol, Hakan Karael ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar katılımları daha fazla bekliyoruz. Metin abi iyi bir konuya degindi

SERVET, Hakan Karael, Erol ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. Dr_Wiktor

Dr_Wiktor Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    yeterki sen gel kardeşim ben senin için zaman yaratırım ne demek :)

Metin bunu beğendi.
  13. OrAy

OrAy Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aßi 1. Motorum Yok 2. Coooooooook Uzagız aMa ßirgün Allah kısmet ederse geLip kaTıLacaM ...

Metin bunu beğendi.
  14. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    En kısa zamanda Allah bir motor nasip etsin inşallah kardeşim...;)

15. Tayfun.Demir

Tayfun.Demir Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Abi ben motordan kıl kadar anlamam ama sadece bilgi edinmek için bakınıyodum. Bi baktım bilgisayar ve bilgisayar adlı programlar. Adlı forumu gordum ve elımden geldiğince Böyle guzel bı forumun güzel üyelerne yardımcı olmak amacı ile konu flan Açtım işe de yaradı biraz dikkak çektım teşşekrler falan gelmeye başladı

Sana katılıyorum abi yani demek istediğim böyle guzel bi forumda sadece motor değil her konuda forumlar odalar var yani zaman öldurmek için değil bilgi ednimek için üye olun ve girin eminim herkezin paylaşcak bişeleri var bu forumda.

Saygılar Bizden..

ulas, Erol ve S.SONAY BALTACI bunu beğendi.
  16. Mert

Mert Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Öncelikle güzel bir konuya değindiğini, bu etkinliklerin güzel olduğunu ama öncelikle bana kalırsa yönetici arkadaşlarımızın bölgesel olarak önce (Ege , Marmara, Akdeniz vs.) forum üyelerini hem tanımak onlara misafir olmak gibi tur programı belli bir yıllarda yapabilirler. ( 3 - 5 yılda bir misal ) diye düşündüm. Yani önceliğin yönetici arkadaşlardan gelmesi bence daha teşvik edici olarak görüyorum. Eminim ki birçok arkadaşımızın çeşitli faktörlerden dolayı belirtilen hususlara katılamadığını düşünüyorum.
    Bu naçizane fikirlerimin yanlış anlaşılmasını istemeyerek, sadece şahsi fikirlerimi dile getirmek istediğimi ifade ederim. Saygılarımla...

17. hurkan coban

hurkan coban Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    kusura bakmayın ben yeniyim ankarada ikamet ediyorum ankara yakınlarında gezi ve toplantılarınız olursa katılmayı cok isterim.tabi zamanım elverdiği sürece,tabi toplantılara yeni üyelerde katıla biliyor ise.
    şimdiden teşlekürler:)

18. Fidel.Yıldız

Fidel.Yıldız Üye

kısmet olursa metin abi yakında peşinizden ayrılmıyacam çok sıcak karşıladınız hepinize teşekkür ederim

19. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Malesef Metin hocama hak veriyorum forumumuzun katılımı ve takibi netten iyi ama malesef hala tanışıp biraraya gelemediğimiz çok arkadaşımız var hep beraber kaynaşıp 2 teker sevgisi üzerine paylaşımlarımızın olabileceği bir çok konu var herkese kapımız açık arkadaşlar sevgiler.....

20. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    eeee hadi yönetici arkadaşlarım yapın bir toplantı, 50-100 kişi şöle büyük bir katılım la beraber olalım Millet birlik beraberliğin ne olduğunu görsün