motorsiklet önerisi

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Yusuf Menekse tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Menekse

Yusuf Menekse Yeni Üye

Arkadaşlar yıllardır motorsiklet hayalim var şimdi yaş 21 ve kafaya koydum bir motor alıcam:D İstediğim motor chopper tipi harley tarzı bir motor istiyorum cüsse yerinde biraz küçük bir motor istemiyorum zaten küçük motorda sürmem:D şimdi gelelim asıl sorumuza motor alırken nelere dikkat etmeliyim nelerini sormalıyım nasıl araştırmalıyım ve varsa önereceginiz modeller varmı 2. el düşünüyorum yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim:) motoru aldıgım zamanda ankarada bir gruba dahil olmak istiyorum artık adına ne diyorsanız onlarıda motoru aldıktan sonra araştıracagım:cool:

dip not çok pahalı olmamalı:D

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    1.Bilindik bir marka almalısın
    2.Temiz olmalı
    3.Km düşük olmalı
    4.Bakımları zamanında yapılmış olmalı
    5.Kazası vs olmaması
    6.Fiyatı piyasa fiyatında olmalı

Bunları nasıl anlarsınız o ayrı bir konu... En iyisi bu soruları sorup bir bilene danışmak.

Yusuf Menekse bunu beğendi.
  3. Yusuf Menekse

Yusuf Menekse Yeni Üye

Evet dediğiniz gibi bunların geçerliliklerini bilmedigim için bakımlarının neler olduğunu vs bilen birisini bulup bana yardımcı olmasını isteyeceğim sanırım ya da saydığınız maddeler üzerinde biraz araştırma yapıp bilgilenmem gerekicek :) teşekkür ederim ;)