Motorsiklet seçimi

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Ahmet Tuzcuoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Tuzcuoğlu

Ahmet Tuzcuoğlu Yeni Üye

Herkeze iyi akşamlar adım Ahmet bu sene üniversiteye gideceğim ve üniversite icin motor almayı düşünüyorum. A2 ehliyetim yok ve fazla tecrübeli değilim ama motoru aldıktan sonra kurslara gidip yeterli seviyeye ulaşabileceğimi düşünüyorum. Arabam var ama hem daha sempatik hem biraz meraktan dolayı motoru tercih ettim. Kesinlikle supersport dısında bir model kullanmayı düşünmüyorum. Tecrübesiz oldugum ve sehir ici kullanacağımdan dolayı düşük performansı olan bir model istiyorum. Arkadaslarımdan Honda cbr 125r tavsiyesi aldım internette araştırdım cok hoşuma gitti hem görünüşü hem yakıt tasarrufu bakımından. Ancak eski forumlarda araştırınca motorun resimdekinden daha küçük olduğunu öğrendim. Boyum 1.90 93 kiloyum body yaptıgım icin biraz geniş vücudum var bu yüzden cbr125 dan vaz geçtim ve sizden tavsiye istiyorum ihtiyacım olan ucuz ve beni taşıyabilecek büyüklükte süper sport tarzı bir motor yardımcı olabilirseniz gercekten cok sevinirim. Cevap yazan herkeze cok teşekkürler. Bu arada cbr125 in 2012 modelinde kasasının büyüdüğünü okudum bir yerde. Bunun hakkında bilgisi olan varsa aşağı yazabilirmi?

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    MF ye hoş geldınız Lütfen forum kuralları gereği ilgili bölümde kendinizi tanıtan bir konu açınız ve yüzünüzün görüneceği bir profil resmi koyunuz ozamana kadar konuyu kilitliyorum Daha sonrasında sorunuza cevap alabılırsınız

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.