motorsiklet sürüş eğitimi

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında Tayfun Seyrekbasan tarafından paylaşıldı.

1. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    arkadaslar motor kullanmaya scooter ile basladım ve elde olmayan sebeplerden dolayı motor kullanmaya biraz ara vermek zorunda kaldım.ancak siteye üye olduktan sonra motorsiklet sevdam yine alevlenmeye basladı ve bikaç ay içinde bir motor almayı planlıyorum.Fakat bu sefer scooter yerine vitesli bir motor olan ybr 125 almayı düşünüyorum.öğrenmek istediğim bu zamana kadar vitesli bir motor kullanmadım ve motorumu almadan önce vitesli motor kullanmayı ve inceliklerini öğrenmek istiyorum.istanbulda vitesli motor eğitimi veren neresi var?

2. serkangünay

serkangünay Üye

Motosiklet:
    Honda
  3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Tayfun sen ne yapmak istiyorsun önce ona karar ver. Vitesli motor mu kullanmayı istiyorsun yoksa hayatta kalmayı mı istiyorsun. Şimdi vitesli motosiklet kullanmayı on dakikada gel ben sana öğreteyim. Ama sana sadece kullanmayı öğretebilirim. Hayatta kalmayı ise GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ konusunda uzman bir hocadan öğrenebilirsin. Önemli olanda hayatta kalmamız. Motosiklet kullanmaya doğru kişiyle başlamalısın. Yanlış öğrendiğin şeylerin düzeltilmesi daha sonra biraz zor oluyor.

İstanbul'da sana tavsiye edebileceğim Güvenli Sürüş Eğitmeni Rahmi Barutçu hocadır. Kendisiyle çalışmak inan süper bir zevktir. Dersin nasıl geçtiğini anlamazsın, ve bir bakmışın ki motosiklet kullanmayı öğrenivermişsin. Bu forumda birçok arkadaşım ve ben Rahmi hocadan defalarca ders aldık ve her fırsatta da almaya devam ediyoruz. İnşallah sana da kısmet olur Rahmi hocadan ders almak. Kendisine ulaşman çok zor değil, internet de Rahmi Barutçu diye aratırsan karşına çıkacaktır. Konuşursan selamı söyle.

Şenol SEL ve Eren KOÇAK bunu beğendi.
  4. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Erol yazdığım yazıda vitesli motor kullanmayı ve inceliklerini öğrenmek istiyorum derken güvenli şürüş tekniklerini kast etmiştim sanırım yanlış anlasıldım.Sende benim gibi motor kullanmaya scooter ile basladın için beni çok iyi anlıyosundur.:)bakalım yakında ybr 125 geliyo :) bu arada bilgi için tesekkür ederim erol.

5. İbrahim Gülenç

İbrahim Gülenç Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok iyi tercih .

6. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    ibrahim sanırım sendede ybr 125 var

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Rahmi Hocamın linki
    www.lamatech.com
    Benimde selamlarımı söylemeyi unutma :)

8. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tsekkür ederim senol abi linki inceledim yarın kısmet olursa görüşücem rahmi hocayla senin ve erol un selamlarınızı mutlaka ileteceğim