Motosiklet arızaları ve tamirleri

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında osman naci kanat tarafından paylaşıldı.

1. osman naci kanat

osman naci kanat Yeni Üye

HERKESE SELAMLAR SAYGILAR...........osman naci kanat...............O.N.K...

Arkadaşlar 2 konu yazdım kimse ilgilenmedi belki başlığı yanıltıcıdır diye o başlığa da giremedim sadecene yazıya giriliyor onun için bu şekilde uyarayım dedim ( MOTOSİKLETLER ÜZERİNE GENELLEMELER) yazılı 2 konu başlığını bu şekilde değiştiriyorum belki ilgi çeker diye.

4 zamanlı motorsikletler üzerine düşük hacimli honda türü motorsikletlerin sorunlarını burdan paylaşabiliriz bilebildiğim anlıyabildiğim kadar sizlere yardımcı olmuya çalışacağım yaşları 10--20--30--ve daha aşağı modellerde ellerinde olanlarlan daha iyi anlaşabiliriz

HONDANIN 1977--78--79--80--84 E KADAR ELİNDE CY-50 TİPİ olup ta kadrosu yürür vazyeti temiz sorunsuz sadecene motor ciddi arızalı olup satmayı düşünenler varsa benlen temasa geçsinler bende sırf bu motorlardan olduğundan yedek parça sorunu yaşıyorum ve parçalayıp kullanıcam tek sebeb budur telefon nosu vericem belki yasaktır diye benim siteye bi zahmet gelip en baştaki adres ve tel nolarından irtibat kurulabilir www.nacibaba.com adres budur
    şimdilik bu kadar...............................................................................

SAYGILARIMLAN........................................................................O.N.K..