Motosiklet Duvara Çarptı 4 Yaralı

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    KAHRAMANMARAŞ'ın Ekinözü İlçesi'nde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği sepetli motosikletin duvara çarpması sonucu 4 kişi yaralandı.
    Kaza Kandil Köyü yakınlarında meydana geldi. Mehmet Karakoç'un kullandığı 46 AN 756 plakalı sepetli motosiklet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak yol kenarındaki duvara çarptı.
    Kazada, sürücü Mehmet Karakoç ile eşi Zeynep, çocukları Bayram ve Mehmet yaralandı. Ekinözü Sağlık Ocağı'na götürülen yaralılar, ilk müdahalenin ardından Elbistan Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    geçmiş olsun neyseki ciddi yaralanma yok aman dikkat biraz daha dikkat

3. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Çok geçmiş olsun, Bu arada motora 4 kişi ne kadar uygundur soruyorum? Bu nasıl bir babadır?

4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Geçmiş olsun demekten başka çare yok. Sepetli motosikletler virajlarda çok tehlikeli.

5. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    geçmiş olsun der acil şifalar dilerim

6. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    hocam adamlar 100 cc lik cup motorlara 4 kişi biniyorlar iki çocuk eşi ve kendisi binen çok gördüm ben özellikle küçük illerde, kask yok mask yok kimin umrunda ki güvenlik.... ufacık bir kazada büyük yaralanmalar olabilir böyle durumlarda ama bazılarının umrunda değil tamam arabaları olmaya bilir cup motorada 4 kişi binilmez dimi... ahhh memleketim ve zoru başaran insanları...

7. GÖKHAN ERÜRER

GÖKHAN ERÜRER Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Dikkat bu ne 4 kişi tek başımıza bu trafikte zor idare ediyoruz..

8. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Çok geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyorum...

9. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    cok gecmıs olsun acil sıfalar ama bıraz dıkkat

10. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Büyük Geçmiş Olsun..Dikkat Ve Güvenlik.Metin Ulucan Abimin Dediği Gibi Motorsiklet Efendi İşidir.

11. dalyan

dalyan Üye

Bu sepetli rus motorları G.antep ve K.maraş çevrelerinde çok fazla kullanılıyor. Genelde yük taşımada kullanıyorlar.:(

12. Emrah.Saka

Emrah.Saka Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Bununla geçmiş olsun diyecem ama geçmiş olmayacak. halen küçük yerleşim yerlerinde bu tip sepetli motorlar ne yazıkki kullanılıyor. Üstelik Sizlerinde dediğiniz gibi hiç bir güvenlik önlemi olmadan. gerçi güvenlik önlemini aldığınızda suçlu oluyorsunuz. bu yaz bir arkadaşımın köyüne motorumla ziyarete gittim. tabi kask dizlik full korumalı mont vs.... gördüklerinde hemen lafları "bu ne layyyn astronotmu oldduunn uğlummm" oldu... halbuki o köyde araç ve traktör sayısından çok motosiklet varken hiç bir güvenlik önlemi yok. insanlar motosikletin ehliyeti olduğunu bile benden öğrendiler artık gerisini siz düşünün... demem o ki bu tarz yerlerde denetim yapılması çok önemli. sepet takılabilir mecburi durumlarda tamamdır ancak sepetin kontrolü zorlaştırdığını ve en fazla 1 yetişkin harici insan taşınmaması hatta hiç takılmaması daha mantıklı ancak anlatamıyorsunuz. üstelik rus yapımı planet motorların sıfırlarını 1500 ytl ye alan neredeyse 600 lük bir ss ten fazla yakıt tüketen bu zijniyete defalarca bunun yerine 2. el 50 cc lik bir atv ve arkasına ufak römork tarzı bir kasa alın dememe rağmen ikna edemedim. ne demek lazım... inşallah son olur...

13. polat

polat Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Honda
    Ama sepetli motorlar var oldukça böyle şeylerde kaçınılmaz birde sepetli motorların yaşam şekli olduğu yerler var bunun içinde yapılabilecek bir şey yok
    biraz daha dikkat

Sanem ve fanuc bunu beğendi.
  14. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Yurdumun insanı ne yapsın elindeki kaynaklarla maksimum işler yapmaya kalkar ya sepetli sepetsiz 3-4 kişi biner ya tüpgaz damacana suyu doldurur yada 20 tonluk kamyona silme 30 ton mal koyar yani nerden baksan tutarsızlık :)