Motosiklet Için Şarjli Telefon Tutucu

Konu, 'Motosiklet Aksesuarları' kısmında Murat Burak tarafından paylaşıldı.

1. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    arkadaşlar günlerdir motosikletim için darbeye %100 suya toza dayanıklı Kapaklı mümkünse kilitli aynı zamanda şarj edebilen ön tarafı kırılmaz cam vs. olan bir telefon tutucu arıyorum farklı şekillerde deri fermuarlı veya sıkmalı ama tamamen açık vs tutucular bulunmasına nazaran aradığım tarzda birşey bulamadım böyle birşey varmı varsa nerden bulabilirim yoksada sitedeki motosiklet bayii arkadaşlar böyle bir ürün yaptırıp piyasaya süremezlermi eminim satış oranı çok yüksek bir ticaret olacaktır böyle bir ürün arayan arkadaşlar varsa burda yorum yapmaları bence faydalı olacaktır

2. alper.turksen

alper.turksen Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    merhabalar piyasada gerçekten kaliteli ve bahsettiğiniz şekilde sağlam telefon tutucular mevcut. Örnek olarak http://www.feyizoglu.com/I-Phone-4-Telefon-Tutucu_48073.html#0 bu ürüne bakabilirsiniz. Şahsen ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Şarj olayına gelince şarj için motorunuzda usb tarzı bir aparat varsa telefonunuzu kendi kablosuyla şarj edebilirsiniz.

Murat Burak bunu beğendi.
  3. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    o kılıfa baktım belli bir süre sonra su geçiriyor daha çok xmax lerde kullanılan Yamaha amblemli olan bir tutucu var Çoktan güzel lakin ondada şarj olayı yok

4. snrhsn

snrhsn Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda