Motosiklet Kazası :(

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba Arkadaşlar

Biraz önce bizim mağazadan E5 bağlantı yolunda ciddi bir kaza oldu. Sanırım ölümcül bir kazaydı. Moralimiz çok bozuldu.

alparslan kanal bunu beğendi.
  2. MotoTR

MotoTR Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de gördüm çok üzücü bir kazaydı.

3. yamahaci

yamahaci Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok üzücü bir haber. Umarım ölüm yoktur :(

4. fatih çakıcı

fatih çakıcı Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    sanirim burak ertemin kazasi
    basimiz sagolsun
    arkadaslar sadece kendi hatalarimiz icin degil baskalarinin yapabilecegi hatalarida goz ardi etmeden diger suruculerin hatalarindan da dikkatle kacinmaya calisalim
    allah hepimize uzun ve saglikli omur
    yakinlarina sabir versin ...

5. pelin

pelin Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Lüks Motosikletle Hız Ölüm Getirdi

Kadıköy'de lüks motosikletiyle hız yaptığı iddia edilen EBU Elektrik Elektronik İthalat İhracat ve Servis Hizmetleri Sanayi Ticaret Şirketi Genel Koordinatörü Halit Burak Ertem (34) hayatını kaybetti.

Kadıköy'de lüks motosikletiyle hız yaptığı iddia edilen EBU Elektrik Elektronik İthalat İhracat ve Servis Hizmetleri Sanayi Ticaret Şirketi Genel Koordinatörü Halit Burak Ertem (34) hayatını kaybetti.
    Alınan bilgiye göre Fenerbahçe'de arkadaşlarıyla kahvaltıda buluşmak üzere lüks motoruyla yola çıkan Halit Burak Ertem, TEM bağlantıyolu Hasanpaşa mevkiinde Yılmaz Çam yönetimindeki 34 UB 6060 plakalı otomobile arkadan çaptı. Kaza sırasında motosikletten düşerek yol kenarındaki demir bariyerlere kafasını vuran Halit Burak Ertem, olay yerinde hayatını kaybetti. Ertem'in cesedi incelemelerden sonra Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Bu arada kahvaltıda buluşacağı arkadaşları ise olay yerine gelerek uzun süre gözyaşları döktü. Birbirlerine sarılarak ağlayan arkadaşları motosikletinin kaldırılmasından sonra olay yerinden ayrıldı. Halit Burak Ertem'in arkadan çaptığı otomobil sürücüsü Yılmaz Çam ise polis tarafından gözaltına alındı.

Öte yandan amatör motosiklet binicisi olduğu öğrenilen Halit Burak Ertem'in arkadaşlarıyla birlikte yaptığı motosiklet şovunu kaydederek bir siteye koyması dikkat çekti. Görüntülerde motosiklet üzerinde akrobasi hareketleri yapan Ertem ve arkadaşları görenleri heyecanlandırıyor.

Başımız sağolsun :(

6. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Çok üzücü bir haber hepimizin başı sağolsun bu tip haberleri duydukça insan birazdaha dikkatli olmalı diye kendine telkin ediyor :(

7. babacanmurat

babacanmurat Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    basımız sagolsun

8. fatih çakıcı

fatih çakıcı Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    abi su bariyerlere bi care bulunamadi ya
    allah korusun kaza bise deilde o bariyere alttan vurduun anda bicak gibi kesiyo....

9. agcam

agcam Kıdemli Üye

Motosiklet:
    KTM
    Allah rahmet etsin, dikkatli olalım arkadaşlar...

10. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Allahtan rahmet, ailesine sabır dilemekten başka yapacak keşke bir şeyimiz olabilseydi

11. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    gerçekten üzücü bi hadise rabbim herkese hayırlı ölüm nasib etsin.hayat standartlarının üst düzeye ulaşması için daha ne kadar kayıp verecez.tüm binici arkadaşlar hem kendi hemde başkaları için dikkat etsinler.kazaların çoğu aşırı hızdan meydana geliyor.motorların en büyük eksiside hızlandıkları gibi durmuyorlar.rabbim bütün motorculara kazasız belasız sürüşler nasib etsin..

12. umut_can

umut_can Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Mekanı cennet olsun...

13. öner coskuner

öner coskuner Site Müdavimi

Motosiklet:
    Suzuki
    Allah ailesine sabir versin yapacak birsey kalmamis....

14. heval

heval Üye

Başımız sağolsun :(

15. fenerbahce

fenerbahce Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Çok üzücü ailesine sabır dilerim

16. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Allah geride kalanlara sabır versin zor ama yapıcak bir şey yok malesef:(

17. yilmaz cam

yilmaz cam Yeni Üye

konu çok eski ama bu konuyu özellikle arıyodum arkadaşlar kazada adı geçen şahıs benim maalesef ölen halit burak ertem arkadaşımıza allahtan rahmet diliyorum...haberlerde bahsedildiği gibi geçmiyor olay aslında paylaşmak istiyorum sizinlede uzun süredir kafamdan atamadığım bir olaydı ve halen kamu davası olarak mahkeme devam etmektedir... olay d100 karayolunda oluyor yolun sağından normal bir hızla seyir ediyordum ortalama (80-90) sağ tarafta vermenin olduğu rahatlıkla normalde ortalama 5 saniyede bir baktığımız orta dikiz aynasınasanırım iki kat zamanla 10 saniye gibi bir sürede bakınca arkamda sadece çok yüksek derece duman gördüm hemen aracı emniyet şeridine çekip durduğumda sağ arka lastiğin içine ön tekeri saplanmış bir motor gördüm ve malum daha geride yatan bir şahıs :( hemen 112 yi aramamla beraber yanına gittiğimde yoldan geçen bir doktor müdahaleye başlamıştı tam emin değilim ama sanırım duyduğuma göre bariyere vurduğu zaman ciğeriine aldığı darbeden olay yerinde hayatını kaybetmişti uzun uğraşlar sonucu maalesef hayata döndürülemedi... o zaman bi kaç form sitesinde bilinçsiz şekilde araba önüne kırmıştır kesin sıkıştırmıştır gibi yazılar görünce dahada kötü olmuştum ve olay zaten beni çok etkilediğinden motor kullanmam artık diye düşünüyodum... olayın oluşma şeklini görgü tanıkları(yolda kaza anında duran) ve resmi görgü tanığı (mahkemede ifade veren) ve trafik raporuna göre kısaca anlatmak istiyorum... görgü tanıklarına göre iki motor ve yarış halindeler ve makas atarak gidiyolardı denildi resmi görgü tanığı ise yine iki motor hızla seyir ederken halit burak ertem yönetimindeki motorun benim önce solumdan geçmeye çalıştığı başaramadığı ve emniyet şeridinden bunu denemek istemesiyle birden düştüğünü söylüyor ve düşme olayı benim 16.7 metre arkamda oluyor ve boşa çıkan motor yan yatarak benim tampon altından arka sağ lastiğime saplanıyor çarpma gibi bir olay yok yani aslında... yazarken bile zorlanıyorum şuan olay anı gözümün önüne geliyor... halit burak erteme alahtan rahmet diliyorum :( bilir kişi raporuna gelincede motorsiklet sürücüsünde(8/8) kusur olduğunu yazıyor :( biz motor üstündeyken kızıyoruz 4 tekerlere evet çoğuda kızılcak derecede doğru ama biraz bizde kendimize dikkat etmeliyiz ve artık 4 teker 2 teker ayrım yapmadan trafik olarak bir bütün halinde herkesin birbirnin canına malına dikkat etmesi gerekiyor(araba+motor)... halit burak erteme tekrardan allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun

18. Niyazi

Niyazi Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Gelmiş geçmiş olsun. Allah Halit Burak Erteme rahmet eylesin. Başımız sağolsun.

19. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Mekanı cennet olsun...

20. KayaMotor

KayaMotor Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    allah rahmet eylesın