Motosiklet kıyafet ve kasklar-2. el-satıyorum

Konu, 'Sahibinden İkinciel Motosiklet Ürünleri' kısmında tolga.sensoz tarafından paylaşıldı.

1. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar,

Motorumu sattığımdan ötürüdür ki kıyafet ve kaskları da nakite dönüştürmeye karar verdik:)

Kask:2011 uretımı sıyah mat nolan N-85 (n-com iletişim uyumlu-yıkanabilir pedler,gunes vızoru,saklama kılıfı,hıc kullanılmamıs bugu vızoru)
    PAntolon ve ceketler:Hudson marka 1,5 mm dana derisi .Ceketler XL/L ve M/S (ölçüler tam aklımda değil evde bakıp düzelteceğim) robocop marka ceket
    Pantolon ise yandan capraz ipli 1,5 mm dana derisi pantolon.Kıyafetlerde hıc bır kusur yok,sadece xl olan ceketın sağ kol cıt cıtı dustu:)(1 adet düğme çakılacak,fermuarları sağlam,kışlık içliklerle beraber)

2 adet bellık ve 2 adet pantolon içi dizliği ücretsiz vereceğim.

Fıyatları sıfırı,ve benım kullanımım sonucu (kı cok az kullanıldılar) yıpranma payı dusmus sekılde gırdım.Yıpranma payı sutununa kadar netten aldıgım pesın ve tek cekım fıyatları.(maksat sız arastırmayın,arastırılmısı var:))Bunlara ek 40 ve 45 numara botlarıda ısteyene ucretsız vereceğim(birşey alması kosulu ıle:))

Fıyatları ekledım.Tamamını almak ısteyen arkadas varsa duz 1500 yaparım.Parca parca ,sadece ıhtıyacı olan bır sey satın almak ısteyen varsa o da olur,ekteki fiyatklar gecerlı,

NOT:ısteyene resım gonderırım,ürünü begenmedıgınız takdırde iade alabılırım,odeme seklı kapıda kargo odeme seklınde olur.begenmessenız dırek gonderırsınız,begenırsenız odemeyı pesın kargo fırmasına yapabılırsınız,

Tekerınız duz bassın (benım kı de:),eşimle bisikletçi olduk çok fena:) kıyafet.png