Motosiklet merkezi acilmasi fikrine ne dersiniz?

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Ali Sunnetcioglu tarafından paylaşıldı.

1. Ali Sunnetcioglu

Ali Sunnetcioglu Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Foruma yeni uye oldum. Sizler kadar nitelikli motorlar kullanmasamda benim de kücük bir yamaha chappy motosikletim var. Fakat sizinle irtibata gecme sebebim planlanan yeni bir konsept ile ilgili motosiklet kullanıcılarının fikrini almak. Su an plan asamasinda olan pir proje fakat biz bu projeyi motosiklet ile bagdastırmak istiyoruz. İcerisinde tum markaları (satış & servis ) barındıran, cafe & restaurantlar olan ve en onemlisi binaların ustunde akrobatik pistlerin oldugu bir proje planlıyoruz. Bu cercevede forum icerisinde kullanıcıların fikirlerini de alabilmek arzusu icindeyim. Bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevinirim.

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Enduro ve cross kullanıcıları için doğal ortamda sürmeleri daha çekici geleceğini düşünüyorum.

Ancak tabiki bu tür bir forum, AVM vb organizasyona katılım fazla olabilir. Tabi bunun tanıtımı, tanınmış kişilerin önermesi vb bir çok etkeni olacaktır.

Bizim açımızdan ise, özellikle aksesuar motor alım-satımının aynı yerde olması rekabeti arttıracağından faydamıza olabilir.

3. Ali Sunnetcioglu

Ali Sunnetcioglu Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu projede amacımız sadece motor alım satımı ve servis konuları değil. Aksesuardan, yedek parcaya motor ile ilgili tum ihtiyacların karsılanması, bir motorcunun aradığı her neyse bunu kesinlikle bulacagim yer dedigi ve bunun yanında ozellikle hafta sonları etkinliklerle buranın yeni bir cazibe merkezi olmasını saglamayı hedefliyoruz

4. Yavuz ÇIBUK

Yavuz ÇIBUK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Planladığınız işi için ciddi bir alan gerekiyor. Gerekli olan sermaye tarafı beni ilgilendirmez. Tüm markaların hizmet vereceği satış servis planı için sağlam bir organizasyon şart. Ama fevkalade bir fikir. Tabii ki her ihtiyacını karşılayacak bir yer olmasını kim istemez ki...

5. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Hic bir motorcu kotu fikir demezki buna.