Motosiklet Seçimi Konusunda Tavsiye İstiyorum

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Arda Balkan tarafından paylaşıldı.

1. Arda Balkan

Arda Balkan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba,

A2 sahibi bir bisiklet kullanıcısıyım :) Daha önce 125 cc Kanuni ve 100 cc Mondial 100 UKH motosikletlerim oldu. Şimdi bir motosiklet almak istiyorum. Malzeme kalitesini göz önüne alarak Honda veya Yamaha almak niyetindeyim. Alacağım motosikleti bisiklet niyetine şehir içinde atölyeme gidip gelmek için kullanacağım. Günlük parkurum 4-5 km civarı. Honda' nın yeni çıkardığı Honda Wing Go' yu gözüme kestirdim (http://honda.com.tr/motosiklet/cub/wing-go-tel-jant) ancak tecrübeli arkadaşlarımdan bu konuda tavsiye almak isterim. Motosikletten sürat ve performans beklemediğimden 100 cc' nin altında olmasını istiyorum, vergi derdi olmamalı. İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim.

2. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Tam motoru iste bisiklet gibi gidip gelmek istiyorsaniz cevabini bulmussunuz bence. Birde cub icin yardim basliginda bi bayan arkadas yeni aldi aynisiydi sanirim bi sorun memnunmu

Arda Balkan bunu beğendi.
  3. Arda Balkan

Arda Balkan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bilgin bey teşekkür ederim, görünen o ki kullanım amacıma yönelik daha iyi bir alternatif yok. Saygılar sunarım.

4. Aylin Onal

Aylin Onal Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba

Kullanim amacınıza yönelik olduğunu düşünüyorum.Ben emin olun sizden de acemiyim ancak kendi açımdan honda wing go aldığım için su ana kadar memnunum .

5. Arda Balkan

Arda Balkan Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Teşekkür ederim, sizin motosikleti almadan önce açtığını başlığın altındaki mesajların bir kısmını okumuştum. Ancak satın alıp almadığınızı bilmiyordum, memnun olmanıza sevindim. Düşündüğüm motosikletin kullanıcısı olan birinden cevap aldığım için de. Tekrar teşekkürler.

6. Aylin Onal

Aylin Onal Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba

Benim bir bayan olarak seçeneklerim azdi. Bulunduğum şehirde servis durumu vs etkenler çok etkili oldu. Hayatımda hiç böyle şeylerle uğraşmışligim yok. Bu sebeple honda seçtim. Hondada wing go modeli ise hem fiziksel gücüme göre kullanabilecegim bir motor ,siz daha da rahat kullanirsiniz.

tabi , alanında başka modellerede bakıp gidip görüp deneme sürüşü yapmanız faydalı olur .

İsmail bunu beğendi.
  7. Orcan Korkmaz

Orcan Korkmaz Yeni Üye

Motosiklet:
    Mondial
    aynen en iyisi cuplardır

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sorduğunuz honda tam isabet.Ama siz yinde "GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ" eğitimleri alın.Ve her zaman full korumalı kıyafet ve ekipmanlarınızı kullanın.Mesafe kısa diyerek boş vermeyin.Alışkanlık kazanın.

Aylin Onal bunu beğendi.