Motosiklet Sürücüsünün Feci Ölümü (video)

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Ekrem Kalafatoglu tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    İstanbul'da kırmızı ışıkta duran motosiklete, otobüs çarptı. Motosiklet sürücüsü yere düştükten sonra kaçmaya çalişsa da ezilmekten kurtulamadi. Talihsiz sürücünün hayatini kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasi tarafindan kaydedildi.
    Olay sonrasında otobüs sürcüsü gözaltına alınarak ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
    Alıntıdır

Bukadar da olmaz dedırten bır kaza durdugumuz yerde bıle dıkkatlı olmamız lazım

Ahmet Yürekli bunu beğendi.
  2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Adam yerde kaçmaya çalışırken bide tekrar üstüne kırdı direksiyonu olaya bak.

3. Ahmet Gökhan ERSOY

Ahmet Gökhan ERSOY Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Türkiye burası bu kadar canavar olduktan sonra ne diyelim ki allah rahmet eylesin... Şöför de 5 ay yatar çıkar artık.... Adalet ne diceksin.... :( :( :( :(

4. H. Nuri

H. Nuri Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Yuhhh............
    Diğer otobüse vurmamak için motorcunun üstünden geçti.Vur otobüse be kardeşim onda kaporta var.********.................Bunları izleye izleye,yavaş yavaş motordan soğumaya başladım.

5. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu mantıkla devam edildiği sürece bu ne ilk nede son haber olur.:mad:

Bu videodaki sizin kardeşiniz,eşiniz yada bir yakınınız olsaydı,düşünceleriniz ne olurdu..?Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış.Kaza bu kardeşim geçmiş olsun denilip.Allah kahretsin böyle adaleti.Yazıklar olsun be...Nasıl bir zihniyet bu yaa?:mad:

Allah rahmet eylesin.Ailesine sabır versin.

6. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    bu otobüs sürücüsü resmen uyumuş be..adamın durma eğilimi hiç yok nerdeyse,fren lambasımı yanmıyor ben mi göremıyorum ??

hayatını kaybeden arkadaşımıza allah rahmet eylesin,yakınlarına başsağlığı dilerim..

7. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah rahmet eylesin. Çok yazık.
    Sağda duran motosikletliye dikkat ettiniz mi? O da kaskını koluna takıyor ve sürmeye hazır artık. Hakkaten geri zekalı.

Arkadaşlar unutmayalım. Motosiklet üzerindeyken çok dikkatli olmalıyız. Kendi hayatımızdan, hatta çocuğumuz varsa onun babasının hayatından, eşimizin eşinin hayatından, annemizin çocuğunun hayatından sorumluyuz.

Kırmızı ışıkta durdunuz. Önünüze dansöz bile çıkıp oynasa, motosikletiniz 1. viteste, sol ayağınız yerde, sağ ayağınız arka frende ve sağ eliniz mutlaka sağ elcikte, sol eliniz debriyajda, bir gözünüz aynada, bir gözünüz dansözde olsun. Bu gibi durumlardan o zaman kurtulma şansımız olur.

Doğan PARILTI ve Şenol SEL bunu beğendi.
  8. Arda Karaca

Arda Karaca Üye

Motosiklet:
    BMW
    Yazık olmuş. Allah rahmet eylesin. Şöför hakkında bir şey demek istemiyorum. Zira diyeceklerim hep küfürlü olacak.

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şimdi bu otobus sürücüsü tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.Otobus sürücüsü polis aracına da çarptı ancak durabildi.Ve motosiklet sürücüsü öldü.
    Şİmdi ben Bu adaletin neresinden başlayayım.Motosiklet sürücüsünü katletti.Yetmedi 2 turisti yaraladı ve ancak polis otosuna çarparak durabildi.Ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.
    Rahmetli Komutanım hep derdi de ben kızardım.
    Oğlum birine gıcıkmısın takip et trafikte aracında kazayla karışık öldür hiç sorun olmaz.Ama o adamı silahla veya boğarak veya döverek öldürürsen ömür boyu yersin ama trafikte kazaen öldürürsen 3-5 ayda çıkarsın hiç te sorun yaşamazsın derdi.Rahmetli çok haklıyımış.

10. Ahmet Yürekli

Ahmet Yürekli Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    kırmızı ışıkta geçsekte birileri vuracak, dursak yine vuruyorlar, artık uçmak lazım herhalde.

Allah rahmet eylesin.

11. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    katilin; Allah müstehakını versin, yatacak yeri olmasın, gökkubbe üstüne yıkılsın!

kurbanın; mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin. yakınlarına ve sevenlerine sabır dilerim...

12. ferhat_sevinc

ferhat_sevinc Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah rahmet eylesin :(

13. egesev35

egesev35 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    i.oğlu düz gitse eleman bişey olmuycak gerçi motor ilgisi yok yayalar bile olsa ezer geçerdi. trafik kazası olamaz bu kasıtlı adam öldürme a.k.ç.y.y.yok

14. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Lütfen bundan sonra bu şekilde kısaltmalar kullanmayınız. Bu kısaltmalar olmadan da kendimizi ifade edebiliriz sanırım.

egesev35 bunu beğendi.
  15. Ufuk TURAGELDİ

Ufuk TURAGELDİ Yeni Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Biz motosiklet kullanıcıları zaten bu riskleri bilerek, göze alarak ve temkinli hareket ederek yaşamaktayız. Ancak; trafik canavarlarının yaptıklarının yanına kar kaldıkları kesin. Bende 8 yaşında bir erkek evladımızı halk otobüsü altında kaybetmiştim. Hemde otobüsün tek yönlü yolda ters taraftan gelmesi ile ve çocuk parkının yanında. Sonuçu tahmin edersiniz... 5.5 ay yatıp çıktı ve hala halk otobüsü kullanıyor :((( Neyi neresinden tutarsan tut, elinde kalıyor.

16. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

Haybeden bir konu açmak istemediğim için bu konu altında paylaşayım dedim.

Video'daki Bursa'da Mobese kameralarına takılan kazalar.Burda benim en çok dikkatimi çeken videonun en sonundaki 2 motosiklet kazası.

Artık kazamı dersiniz kasıtmı bilemem. O GS e çarpan gerçi bin pişman olmuştur önüne borusan faturası konulunca ama nafile. Peki scooter'ı ile kenarda bekleyen arkadaşa sanki ne işin var olan kavşakda bende sana çarparım gibisinden çarpan öküze nedemeli? Buyrun...

Yorumsuz...Herşey ortada.

Eski rakamlar ama herşeyi özetliyor.

17. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    BEnzer bir kırmızı ışık vakası Çorluda başıma geldi.Santral denen bir yer var kırmızıda en önde bekliyorum,arkadan bir doğan mıdır,şahinmidiir nedir bir gelişi var,motoru hep viteste bekletirim,iyiki öle , aynaya bakıp gaza asılmamla hayvanın frenleri aynı ana denk geldi,motorun eski yerinde bu öküz duruyordu.baya zorladım ama kapıyıo- kılıtlemış indiremedim aşağı ergeni,babasıda yaşlıydı korkudan kalp krızı gecircektı yesıl yandı gıttım.Allah boyle suruculerın belasını versın.Yalnız bunların %90 ıda doblo,şahin,pejo 206,transporter v.b. kullanmak zorundamı.(otobüs ve minibüsler kapsam dışı:)).
    Dünyada kırmızı ışıkta duruken önüne değilde arkana bakma hissi uyandıran başka hangi ülke var acaba.

18. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    O zaman aralardan süzülüp en öne geçmek lazım ışıklarda :) Arkadaş tribe sokar bunlar insanı yav..

tolga.sensoz bunu beğendi.
  19. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Malesef burada sizin başınızdan geçen olay mutlu sonla bitmedi. 2 side 18 yaşların da 2 çoçuk fevat etti veya öldürüldü.Arkalarından kırmızı ışıkda hızla gelip durmayan ve çarpan beyaz sahin ise aynı hızla duramayıp kaçmış.Plakası bile alınamamış. Şuan aramızda dalanıyor bu adi. Motosikletde arkada oturan çoçuk karşı şeride fırlıyor onuda o şeritfen gelen savcının hanımı başının üzerinden geçip üldürüyor. O da bir ceza almamaş. Gerlde bu ülkede adalet var de.

20. Tunay

Tunay Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    insan bunları izleyince ciddi soğuyor motordan. ama araba kazalarında hiçmi can kaybı olmuyo sanki? aralarındaki fark motosikletin kesinlikle hata affetmemesi.