motosiklet taşıyıcı

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında goksel ozdogru tarafından paylaşıldı.

1. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar gittiğim yerlere motosikletimi de götürmek için bir yol arıyorum.
    malum araba olmadan ailecek biryerlere gitmek mümkün değil. ama motosikleti götürmekde sıkıntı. genelde aramalarımda römork çıkıyor karşıma . ama oda uzun ve masraflı bir iş. EBAY da şöyle birşey buldum :
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/600L...Accessories&hash=item23111473dc#ht_4907wt_902
    ama Türkiye de böyle birşey bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşım var mı? bir de arabanın sedan olduğunu düşünmek gerek. sedana taksak problem olur mu, yada ruhsata römork gibi işletmek gerekir mi?
    malum bisikletler için taşıyıcılar var ama motosiklet için benzer bir uygulama arıyorum.
    şimdiden ilginize teşekkürler.

2. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
  3. Yilmaz.Turac

Yilmaz.Turac Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    göksel hocam merhaba,

ben bakindim biraz avusturyadada bulamadim, ve ne yazikki bu tür bir tasiyiciyi (motorlar icin) daha önce de görmedim. bisiklet icin bu tarz daha uygun gibi..

600 lb 272,155422 kg ya denk geliyormus.. arti arabaya monte sekli ve senin yeni motoru düsününce bana pek uygun bir cözüm gibi gelmedi. birkac resim de buldum daha cok kücük motorlar yüklenmis.

disardada bir arastirma yapim ama dedigim gibi pek umutlu degilim..

goksel ozdogru bunu beğendi.
  4. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    valla bazılarında enduro yüklenmiş ktm gibi. bazılarında racing var üstünde ama hiçbiri türkiye ye gönderi yapmıyor. malesef. türkiye den bulmak lazım.

5. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    ulaş senden de bir haber yok mu kardes bir el at su işe :(

6. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Abi motosiklet taşıma römorku uygun olabilir. Fakat benim düşüncem uzun yol için çok kullanışlı olmaz. Aracınızı pick-up ya da panelvan ile değiştirmeniz daha pratik olabilir.

7. goksel ozdogru

Motosiklet:
    Honda
    arabamı yeni aldım ve genel kullanım olarak pek değiştirmek de istemiyorum. römork meselesine gelince de aracı uzatmak istemiyorum. onu saklamak sıkıntılı, fiyatı pahalı , aracın römork ile yapabileceği hız ve emniyetsizliği de malum. o yüzden bu tür bir aparat işimi daha iyi görür diye düşünüyorum.

Eren Göksel bunu beğendi.
  8. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    resimlerdekinin benzerini yapabilirsin veya yaptırabilirsin

9. ercan sekitmez

ercan sekitmez Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    ben sitede yeniyim ama düşüncelerimi paylaşmak istedim. Dediğiniz gibi römork sıkıntılı olabilir. Paylaştığınız fotoğrafları incelerken dikkatimi çekti. Turuncu renkli ktm nin üzerinde bulunduğu platform diğerlerine göre daha sağlıklı.aynısını hazır bulamasanız bile yaptırmakta çok zahmetli değil. Çünkü sade bir yapıya sahip. Özellikle üst kısımdaki motoru kavrayan demirler güzel olmuş.sadece ek olarak tekerleklerin platforma temas ettiği yere birer tanede kelepçe oldumu tamamdır. Bu arada mesleğim makina tasarımılığı:)

10. Bkr

Bkr Yeni Üye

Motosiklet:
    KTM
    Göksel öz dogru istedigin motor taşıma aparatını aracınla gel yapayım kardes

Ankaradayım motor tasıma aparatı isteyen olursa yardımcı olurum bılgilerinizi girin arayım