Motosiklet tutkunlarına özel online TV

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında Kerem Özmen tarafından paylaşıldı.

 1. Kerem Özmen

  Kerem Özmen Yeni Üye

  Kayıt:
  25 Mart 2010
  Mesajlar:
  6
  Beğeniler:
  10
  [​IMG]

  Türkiye´nin sadece internetten yayın yapan, yüksek çözünürlükte kesintisiz canlı akışa sahip ilk televizyon kanalı Fors TV, www.forstv.com adresinden yayın hayatına başladı.

  Alışılagelmiş canlı akışlı ve dakika dakika yayın planlı TV yayına ilaveten, kanalın seç-izle özelliği sayesinde dilediğiniz programı, dilediğiniz zamanda izleyebiliyorsunuz. Fors TV geniş ve konusunun uzmanı ekip tarafından hazırlanan motosiklet tanıtımları, motorsporları, röportajlar, otomobil test ve tanıtımları, klasik otomobiller, hafif ticari araçlar, motoryat tanıtımları, , off-road ve yelken eğitimleri gibi pek çok programdan oluşuyor.

  Yakın bir gelecekte program ve programcı sayısının artacağı müjdesinin verildiği Fors TV, gerçek zamanlı olarak yayın yapıyor. Bildik TV gibi program akışına sahip webtv’de kaçırdığınız yayınları da üye olarak izlemek mümkün.

  Kanalın Genel Müdürlüğü’nü, yıllardır motorsporları gazeteciliği yapan ve bir dönem Dünya Gazetesi’nde otomotiv editörlüğü görevi üstlenen Mehmet Erel “Türkiye’nin kesintisiz canlı akışa sahip, sadece internetten yayın yapan ilk televizyonumuzun yayın hayatına başlamış olmasından son derece mutluyuz. Her gün değişen canlı yayın akışına ilave olarak seç-izle özelliğiyle tüm program arşivine manuel ulaşım imkanı sağlayarak izleyicilerimize kaçırdıkları veya sadece istediklerini izleme imkanı da sunmuş oluyoruz” dedi.

  Ana konsepti “motorlu araçlar” olan Fors TV’nin yüksek kalitedeki yayını tüm çekimlerin HD olmasından kaynaklanıyor ve yüksek netlikte yayın yapmasına rağmen, Türkiye’nin her yerinden, neredeyse her ADSL kullanıcı seviyesinde sorunsuz izlenebiliyor.

  Tanıtım filmi Audi A4’ün kapı, silecek, kaput ve pek çok benzer seslerin kaydedilip proses edilmesiyle hazırlanan Forst TV’nin programlarını hazırlayan konusunun uzmanı kişiler şöyle sıralanıyor:

  Denge (Berk Ertükel - Onur Yağcı), Auto Vision (Mehmet Erel), Deniz Tutkusu (Teoman Bozkurt), Extreme Motors (Mehmet Erel), Hayatım Otomobil (Ahmet Said Özen), Klasikler (Gülin Karabacak), Motorsporları (Mehmet Erel - Berk Ertükel), Şehirden Kaçış (Mehmet Erel), Ticaret Dünyası (Ahmet Said Özen), Tramola (Onur Yağcı) ve Yelken 101 (Onur Yağcı)

  Fors TV yayınına www.forstv.com adresinden ulaşabilirsiniz.



  - rallimerkezi.com'dan alıntıdır -