müjde adac türkiyede

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında ali aydin tarafından paylaşıldı.

1. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

yılda sadece 95 tl kdv yani sadece 112 tl yol yardım alıyoruz arkadaşlar

ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ Seyahat ederken aracınız mı arızalandı veya bir kaza sonucu yolculuğunuz mu ertelendi? Artık ADAC’ın araç yardım hizmetleriyle yolculuğunuz asla yarıda kalmayacak!

Yol Kenarı Yardım Hizmeti: Kaza veya arıza sonucu aracınız hareket etmiyorsa, yol kenarı yardım araçlarımız size en kısa zamanda ulaşır. Teknik kadromuz seyahatinize güvenle devam edebilmeniz için aracınızın onarımını olay yerinde yapacaktır.

Aracın Çekilmesi Hizmeti: Arıza, kaza veya çalınma gibi durumlarda aracınızın Türkiye genelinde 81 ildeki anlaşmalı servislerimize veya en yakın servis noktasına çekilmesi sağlanacaktır. Üstelik tüm bu işlem süresince aracınız ADAC güvencesi altında olacaktır.

Aracın En Yakın Yetkili Servise Çekim Hizmeti: Çekilen servisteki yedek parça eksikliğinden veya diğer teknik sebeplerden dolayı aracınız 3 iş günü içerisinde onarılamıyorsa, ikinci bir yetkili servise çekilmesi yine bizim tarafımızdan sağlanacaktır.

Aracın Kurtarılması: Kaza veya arıza sonucu aracınızın kurtarma işlemi gerektiren durumlarda, ADAC kurtarıcıları bir telefon kadar yanınızdadır.

Araç Çilingir Hizmetleri: Artık anahtarınızın kaybolması, çalınması veya bozulması seyahatinize engel olmayacak. Yedek anahtarınızın temini ya da yenilenmesi ADAC güvencesiyle yapılarak, size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Lastik Hizmeti: Lastiklerinizin patlaması durumunda teknik kadromuz anında olay yerine gelerek lastiklerinizi süratle değiştirecektir. Yedek lastiğinizin olmaması durumunda, yol yardım ekiplerimiz aracınızı en yakın servis noktasına çekerek işleminizi burada tamamlayacaktır.

Kiralık Araç Hizmeti: Seyahatiniz sırasında arıza, kaza veya çalınma gibi olaylar yüzünden araçsız kalırsanız seyahatinizi tamamlayabilmeniz için kiralık araç temin edilecektir.

Seyahate Devam: Aracınızın kaza veya arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda gideceğiniz yere ulaşımınız yine bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Konaklama: Seyahatiniz aracınızın hareketsiz kalması ya da çalınması yüzünden kesintiye uğrayabilir. Aracınız aynı gün içinde tamir edilemiyorsa, sizin ve aracınızda seyahat eden tüm yolcuların konaklama ihtiyaçları otel organizasyonlarıyla anında karşılanacaktır.

Onarımı Biten Aracın Geri Alınması: Aracınızın servisteki onarımı bittikten sonra geri alınması için yapacağınız seyahat masrafları yine tarafımızca karşılanacaktır.

Yedek Parça Temini Hizmeti: Arıza, kaza veya aracınızın belli parçalarının çalınması durumunda gerekli yedek parçaların organizasyonu ve sevkiyatını hızla yerine getirmekten mutluluk duyacağız.

MEDİKAL HİZMETLER
    ADAC’ın uzman doktorlardan oluşan Medikal Ekibi 7 gün, 24 saat hizmetinize!

Ambulans Hizmeti: Seyahatiniz esnasında olası kazalar yüzünden yaşayabileceğiniz her türlü sağlık problemine karşı ambulans ihtiyacınız anında karşılanır. Üstelik aracınızda seyahat eden tüm yolcular da bu hizmetle korumamız altındadır.

Gözlük ve İlaç Temini: İster Türkiye’de ister Avrupa’da olun, seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyduğunuz gözlük ve ilaçlar temin edilerek size ulaştırılır. Medikal ekibimiz, doktorunuz ile irtibata geçerek, tıbbi kurallar çerçevesinde ihtiyaçlarınızı anında karşılayacaktır.

Tıbbı Bilgi Danışma Hattı: Medikal ekibimiz, uzman doktor kadrosu ile acil durumlarda tıbbi medikal danışmanlığı sağlamaktadır. Yurtdışında geçirdiğiniz kaza veya hastalık gibi durumlarda da uzman ekibimizin danışmanlığından 7/24 yararlanabilirsiniz.

Yurtdışında karşılaştığınız sağlık problemlerinde medikal ekibimiz sizi en yakın uzman doktor veya hastane hakkında anında bilgilendirecek; Türkiye’ye hasta nakil işlemleri için gerekli irtibatları kuracaktır.

YURTDIŞI SEYAHAT HİZMETLERİ
    ADAC ile yurtdışı seyahatleriniz her zamankinden daha güvenli. ADAC’ın Türkiye sınırlarını aşan hizmetleriyle seyahatinizin her noktasında profesyonel desteği fazlasıyla hissedeceksiniz.

Seyahat Evraklarınızın Kaybolması Durumunda Verilecek Hizmetler: Seyahat sırasında pasaportunuzu, sürücü belgenizi veya kredi kartınızı kaybetmeniz durumunda tek yapmanız gereken bizi aramak. Kredi kartınızın iptalinden, kayıp olan evraklarınızın yerine geçecek belgelerin teminine kadar pek çok işlemi sizin için gerçekleştireceğiz.

Tercümanlık Hizmeti: Yurtdışı seyahatinizde tercümanlık hizmetine ihtiyacınız olursa uluslararası ekibimizden destek alabilirsiniz. Sorularınızı telefon yoluyla cevaplayacağız ve gittiğiniz ülkedeki resmi makamlar ile görüşmelerinizde size yardımcı olacağız. Gerektiğinde yeminli tercüme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

KONUT YARDIM HİZMETLERİ
    ADAC sadece seyahatlerinizi değil, konutunuzu da güvence altına alır. ADAC konut yardım hizmetlerinden 7 gün, 24 saat yararlanabilirsiniz.

Su Tesisatı Arızaları: Su tesisatı ile ilgili problemlerinizde bizi arayın. Ekibimiz arızanızı giderirken, siz kendinize kalan zamanın keyfini çıkarın.

Elektrik Tesisatı Arızaları: Elektrikçi aramak için zaman kaybetmeyin, uzman ekibimiz her konuda olduğu gibi elektrik tesisatınızdaki sorunları çözmek için de en kısa sürede yanınızda olacak.

Çilingir Hizmeti: Anahtarınızın kaybolması, bozulması durumunda, çilingir hemen kapınızda!

Cam Kırılması: Evinizdeki cama zarar mı geldi? Bu konuda da sizi yalnız bırakmayacağız. Bizi aradığınız anda ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek kırılan camı değiştirecektir.

BİLGİ VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ
    Seyahate çıkmadan önce ADAC ‘ı arayın. Gideceğiniz şehir veya ülke hakkında vereceğimiz bilgiler, seyahatinizi daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır.

• Seyahat ettiğiniz ülke veya şehirdeki kültürel aktiviteler, turistik bilgiler, döviz kurları, tercüme hizmetleri, restoran ve eğlence merkezleri, oteller hakkında merak ettiklerinizi uzman seyahat danışmanı ekibimiz sizin için cevaplandıracaktır.

• Kiralık araç talepleriniz için indirimli tedarikçi ağımızdan yararlanabilirsiniz.

• ADAC danışmanlarının düzenlediği organizasyonlar ile özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte unutulmaz kılabileceksiniz.

• Çiçek göndermek istediğinizde bütün organizasyonu ADAC’ın profesyonel ekibine bırakabilirsiniz.

• Trafikte kaldığınızda hangi yolların açık olduğunu öğrenebilirsiniz.

• Hayatınızda önem verdikleriniz; çocuklar, evcil hayvanlar veya yaşlılar hakkında öğrenmek istediklerinizi bize sorabilirsiniz.

• En yakın hastane ve nöbetçi eczaneyi öğrenebilirsiniz.

• Evinizin bakımı, dekorasyonu, tamiri için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ADAC size bir çok konuda yardımcı olacaktır. Tek telefon ile 7/24 servis sağlayacak, tedarikçi ağını sizin için organize edecektir. Sürekli gelişen hizmetlerimizi www.adac.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. ADAC( Alman Otomobil Kulübü), 1903’te Almanya’da kurulmuştur. ADAC, Avrupa’nın en büyük Otomobil Kulübü olup, yaklaşık 17 milyon üyesine otomobil ve tıbbi alanda çok yönlü asistans yardım hizmeti sunmaktadır. ADAC’ın hizmet yelpazesi içerisinde mobilite konsunda her türlü tüketici hakkı ve geniş kapsamlı turistik ve teknik danışma hizmetleri de yer almaktadır. 1992’den beri Türkiye’de üyeleri için aktif olarak hizmet veren ADAC, mevcut hizmetlerini Türk araç kullanıcılarına da sunabilmek için, 2008 yılında Türkiye’de ADAC Service A.Ş’yi kurmuştur. ADAC Service A.Ş hizmetlerini kısa sürede başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Müşteri portföyümüzün içerisinde çok sayıda ulusal otomobil üreticisi, ithalatçı firmalar, Türk sigorta şirketleri, uluslararası müşteriler ve otomobil kulüpleri bulunmaktadır. Türkiye’de 81 ilde sunduğumuz hizmetleri, yurt dışındaki hizmet ağımız ARC Europe ve Europe Net aracılığı ile 39 ülkede de sağlayabilmekteyiz.

ADAC Türkiye, teknolojik altyapısı, uygulanan kalite sistemi, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen tedarikçi ağı ile çağrı merkezi hizmet seviyelerinde uluslararası standartları yakalayarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Almanya’da ‘ Sarı Melekler ’ olarak anılan ADAC çalışanları, Türkiye’de otomobil kullanıcılarını güvence altına almaktadır.

Deneyimli çalışanlarımız 7/24 ulaşabileceğiniz ilkyardım ve hizmet istasyonumuzda her türlü acil durumda yanınızda olacaktır. 17 Milyon kart sahibinin vazgeçemediği bu hizmetler artık Türkiye ‘de sunulmaktadır. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istemez misiniz?

umarım faydalı bi bilgidir sizlere.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şimdi
    Sen bize selam bile vermeden dalmışın olaya.
    hadi ben yine empati yapayım.
    (hiçte bana göre değil ama)
    Senin vermediğin vermeye gerek görmediğin değer vermediğin selamı ben sana vereyim kardeş
    Merhaba
    Sence burası neresi
    Selamsız köy,Sorma gir çık sokak veya yol geçen hanı mı görünüyor oradan.
    Kardeş
    Sen bu güne kadar hiç mi bir cemiyete girmedin.Hiç mi tanımadığın mekana girmedin.
    Kardeş
    Hiç tanımadığın bir kişi senin olduğuğun cemiyete böyle balıklama atlarsa bre destuuur demezmisin Tanıt kendini önce sen kimsin nesin necisin inmisin cinmisin demezmisin
    Kardeş
    Hani bir söz vardır bizde.
    Hiç mi pazarda balık ağzı görmedin diye.

Bizim bu deliler köyünün bir formatı var maalesef
    Bakın bu köy için ne demişiz.
    DİKKAT !!! ÖNEMLİDİR !!!

*****MF Kuralları*****

*****Kullanıcı Adı (Nİck)*****

*****Profil Bİlgileri*****

*****Sizi Tanıyalım*****

Anlayışınız için teşekkürler, Motosikletforum Yönetimi...

Onur Filiz bunu beğendi.
  3. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Bu hizmetler zaten türkiye de var. abartmanın anlamı yok. Reklam kokan hareketler bunlar.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Göktuğcuğum.
    Bu kardeş için yeni bir haber sanırım.Oda yememiş içmemiş bu reklamı yapmak için nette bulduğu forumlarda bunu yapıyor.Bkasana bir selam bile vermeye tenezzül edecek fırsatı olmamış.:)

5. Goktug Uguz

Motosiklet:
    BMW
    öyle valla Şenol Abi

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    neyse polis arkadaşlar bu topiği kaldırsınlarda akşam saati yaklaşıyor yeni polemikler çıkmasın ortaya.

7. Goktug Uguz

Motosiklet:
    BMW
    Şenol Abi yoksa sen bu çekici hizmeti veren firmalaradan da mı komisyon alıyorsun bu adamı istemedigine göre... :):):):):):)

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    He walla deve yüküyle komisyon veriyorlar bana.İşime sekte vurmayın ya.:D

9. Goktug Uguz

Motosiklet:
    BMW
    Sende iyisin valla abi Eğitimden komisyon al taşımadan komisyon al 125cc lik satılan motorlardan komisyon al kaskçılardan komisyon al. Hayat sana güzel valla :):):):)

10. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

arkadaşlar kusura bakmayın ben bu hizmeti beğendiğim içi için koydum hepinizden özür dilerim konuyu nasıl kaldıracağımı söylersenız kaldırırım hemen her siteye değil bu siteyi zaten takıp ediyodum ilginizi çeker diye düşündüm tekrar özür dilerim kusura bakmayın böyle bi tepki alacağımı düşünmedim

Umur.Arsoy bunu beğendi.
  11. Goktug Uguz

Motosiklet:
    BMW
    Tepki koydugun konudan degil arkadasım. Tabiki faydalı buldugun ucuz buldugun veya hosuna giden herturlu urun olsun hizmet olsun bizimle paylas bize de faydan olur bunlar güzel şeyler derdimiz sanki bu işi yapan biriymniş gibi gelip direk reklamını atan satıcı gibi davrandıgından. Once bir tanısırız sonra dersin ki boyle birsey buldum haberiniz olsun. Biz de teşekkür eder geçeriz.

12. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sağol dostum naparsın geçim dunyası işte.

Sağolsunlar hepsi bana bol bol komisyon ödüyorlar bende onların reklamını yapıp duruyorum.:DBunları okuyupta bu hizmetleri alanlara sonsuz teşekkürler sayelerinde köşe oldum walla.Şimdi bu komisyonlarla birkaç milyon TL lik villa bir kaç düzine de BMW serileri alırım.Bakarım keyfime.

13. ali aydin

ali aydin Yeni Üye

anlıyorum sizde haklısınız biraz öyle oldu özür dilerim konuyu nasıl kaldırabilirim yardmcı olursan sevinirim ben sadece faydalı olur diye düşünmüştüm konuyu kaldırmak mümkün mü

14. Goktug Uguz

Motosiklet:
    BMW
    Kaldırmana gerek yok kendini tanıtman yeterli...

15. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

ali özürü sadece selam vermedigin için dileyebilirsin,moralini bozma senol hocanın yapısı bu açık buldunmu yüklenirde yüklenir,defalarca yeni üyelere karsı biraz anlayış, sabır dedik ama malisef bu yaştan sonra düzeltmemiz mümkün olmayacak obakımdan sen takılı kalma, yazılarını yazmaya konunu açmaya devam et :):)

16. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    özür dilemene gerek yok bir şeyleri paylaşmak güzeldir.. senin hatan sadece kendın hakkında bilgi vermeden direk olaya girmendi :) konuda kalsın kaldırılmasına gerek yok..gerekli görülürse bizler tarafından (yöneticiler) konu kaldırılır.. :)

DEMİRAT bunu beğendi.