Müsait Olduğunuzda Kendi Motorunuzla Çalışmak Ister Misiniz?

Konu, 'İnsan Kaynakları, İş ve İşçi Bulma' kısmında motohero tarafından paylaşıldı.

1. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, BMW
    Istanbul il sınırları içinde ikamet eden kendi motoruyla müsait olduğu zamanlarda çağrı başına çalışacak sürücüler aranıyor.
    Detaylı bilgi için bize ulaşın
    hsavasuzun61@gmail.com

İşin tanıtım videosu

Oktay Karateke bunu beğendi.
  2. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Yaptığınız iş gerçekten güzel. Ancak kurye yolcu için ekipmanı nasıl tedarik ediyor? Her motor markası ve her sürücüyü kabul ediyor musunuz? Yolcu yanında malzeme de taşıtıyor musunuz? Gibi bir çok soru belirdi kafamızda. Lütfen daha ayrıntılı yazı yazar mısınız?

Tşkler.

3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Yanlış anlamayın ama tanışma alanına reklam yapmışsınız. Bence burdan taşınmalı ve reklamlar alanıa koyulmalı. @Admin ilgisine.

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    bayadir var galiba bu olay. gecen sene bizim konuğun biri sahur boyunca sultan ahmette baska kanalin yayinindan cikip bize yetisiyordu. hatta son gunlerde goruntulerini bile cekip yayinladilar

5. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    mail, post: 144637, member: 9999"]Yanlış anlamayın ama tanışma alanına reklam yapmışsınız. Bence burdan taşınmalı ve reklamlar alanıa koyulmalı. @Admin ilgisine.[/QUOTE]
    Motosiklet sahiplerine ekstra iş imkani sağlıyoruz.
    Amaç reklam diyil insanlarin kafasında bir fikir oluşması için video linki koydum

6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Tamam haklı olabilrisiniz reklam değildir. Tabi motor sahipleri sanırım bu iş için sizlere ücret ödemiyecek doğru mu? Ben öyle algıladım. İş arama verme ile ilgili bölüm vasr forumumuzda. Dilerseniz oraya ilanı açınız.

Peki birşey sormak isterim. Bu artıçılara artçılık eğitimi vb kim veriyor yani acemi bir sürücüyü riske atmıyormusunuz sizce?

7. Admin

Admin Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Konuyu insan kaynakları bölümüne taşıdım fakat lütfen sürekli aynı konuyu açmayın yav spam oluyor bu motohero :)

8. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    TE="İsmail, post: 144642, member: 9999"]Tamam haklı olabilrisiniz reklam değildir. Tabi motor sahipleri sanırım bu iş için sizlere ücret ödemiyecek doğru mu? Ben öyle algıladım. İş arama verme ile ilgili bölüm vasr forumumuzda. Dilerseniz oraya ilanı açınız.

Peki birşey sormak isterim. Bu artıçılara artçılık eğitimi vb kim veriyor yani acemi bir sürücüyü riske atmıyormusunuz sizce?[/QUOTE]
    Artçı biryere acil ulaşmaları gereken insanlar oluyor ve tabiki güvenlik için gereken önlemler aliniyor video yu izlerseniz güvenlik önlemleri alındığını görebilirsiniz acemi olan sürücüleri tabikide böyle bir riske atmıyoruz yapmak isteyen arkadaşlarin ilk aracısı bizler oluyoruz görüşmeler yapılıyor karşılıklı güven duygusu da olusursa aktif görev veriliyor.

9. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Gecen konuda da sormustum. Artcinin guvenlik ekipmanini siz mi sagliyorsunuz? Adres tarifi ve iletisim icin intercom fln.. Uygulama nasil calisiyor. Yani bir musteri sizden talebte bulundugu andan yerine goturunceye kadar ki sureci anlatabilir misiniz? Bunun yaninda surucuden kurye gibi malzeme tasimasini da istiyecek misiniz? Motosiklet model markasi onemli mi? Kimin nerede ne zaman musait olacagini anlayip yonlendirebiliyorsunuz? Simdi mesala benim xj6 motorum var. Haftasonlari calismak istiyorum .ama neredeyim ve o haftasonu uygun olabilirmiyim nereden bileceksiniz? (aklima super bir mobil application geldi tam sizin is icin)

10. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    Evet sürücüler Artçı için-Kask-Motor montu taşımaları gerekiyor iletişim konusuna gelince müşteri bizimle irtibata geçtikten sonra bulunduğu konuma en yakın sürücüye biz ulaşıyoruz o sürücü musait diyil se başka sürücüye ulaşıyoruz...

sürücüler Artçı için-Kas-MotorUOTE="Armağan Pekatik, post: 144654, member: 7942"]Gecen konuda da sormustum. Artcinin guvenlik ekipmanini siz mi sagliyorsunuz? Adres tarifi ve iletisim icin intercom fln.. Uygulama nasil calisiyor. Yani bir musteri sizden talebte bulundugu andan yerine goturunceye kadar ki sureci anlatabilir misiniz? Bunun yaninda surucuden kurye gibi malzeme tasimasini da istiyecek misiniz? Motosiklet model markasi onemli mi? Kimin nerede ne zaman musait olacagini anlayip yonlendirebiliyorsunuz? Simdi mesala benim xj6 motorum var. Haftasonlari calismak istiyorum .ama neredeyim ve o haftasonu uygun olabilirmiyim nereden bileceksiniz? (aklima super bir mobil application geldi tam sizin is icin)[/QUOTE]
    Ev

11. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Sürücü artçı için uygun ebatta koruma ekipmanını sürücü nereden buluyor/biliyor.
    ve sorduğum daha onlarca soru var.
    Bence verdiğiniz bilgiler yetersiz. Konuya hakimiyetinizi ve bu işi bilme derecenizi bilmiyorum ama burada reklam yaptınız ama sorduğumuz sorulara çok net bir cevap alamadık.

12. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    Konuya iyi derecede hakimim sürücüler onlari temin edecekler ve motorlari scooter/maxi scooter olmasi gerekiyor .
    minimum 250cc motorlar olması gerekmektedir
    Ekipman konusunu şöyle açalım kısa süreli herkezin kullanabileceği ekipmalar tercih edilecek ve bu işi yapamak isteyen arkadaşlarin hepsinin bir arada olduğu bir toplantı düzenlenecek.
    Ve herşey orda en ince ayrıntılı olarak anlatılacak.
    sonuc olarak sürücüler bu işten para kazanacaklar
    Umarim yardımcı olmusumdur

13. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Bilgilendirme için teşekkürler. En başta böyle bir bilgilendirme ile konuya başlamanızı isterdim.
    Ancak yine şöyle bir şeye takıldım konuya iyi derece hakimseniz size sorabileceğimi düşünüyorum "herkezin kullanabileceği ekipmalar tercih edilecek" söyleminizden hangi beden mont ve özellikle de hangi beden kask bulundurmak gerekir. Biliyorsunuz ki S beden birine L beden kask giydirmek kazada kafasından hemen çıkmasına sebep olacaktır. Ayrıca L giyen birine M beden kask giydirmek imkansızdır. Diğer ekipmanlara hiç girmiyorum bile, eldiven, dizlik, sırtlık vs.

İsmail bunu beğendi.
  14. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Ve diğer en önemli konu

Taksi vb özel ulaşım araçlarında sigort vardır. Sizin motorunuz kaza geçirip artçı ve aürücüye birşey olması halinde nasıl bir sigortanız var. Ve bu iş fatura karşılığımı yapılıyor? Hangi kuruluşa bağlı olacak? Yada kaçak bir iş mi?

15. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    Hocam siz tatmin olmamakta israrcisiniz sanirim ancak şöyle bir şey varki bir kaskin kafadan firlamasi icin kemerinin bağlı olmamasi gerekir
    ayrica sürücüler trafikte gösteri yapmaya calismayacaklar bilgilendirilip test edilip takip edilecekler
    insanların hayatını zorlaştırmak diyil kolaylaştırmak çabası içindeyiz
    Tam anlamıyla tatmin olmak isderseniz gelecek hafta Metrocity avm de toplatimiz olacak katilmak isteyen sürücüler le sizde katıla bilirsiniz

16. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Hocam yanlis bilgi vermeyin. Kemer takili olsa bile kask one dogru donerek asagi dogru kafadan cikar. Kemere bakmaz. Siz burada guzel sunum yapamadiniz. Eger ilk anlatiminiza gore gelseydim sunununuza maxi scooterim olmadigi icin bana uygun olamayacagini anlayip bosa gelmis olacaktim. Sizin amacinizin suruculere para kazandirmak oldugunun farkindayim ancak gozden kacirdiginizi dusundugun ve sizin oyle olmadiginizi dusundugunuz noktalar var. Size ayni sorulari sormuyorum. Tatmin etmek sizin sorumlulugunuzda. Ben girisimminizin guzel oldugunu dusunup ilgilendim sadece.

17. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Ben sigorta ve bu konunun resmiyeti yani korsan mı, ticari faaliyetlemi yapılıp yapılmadığını cidden merak ediyorum.

18. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    OTE="Armağan Pekatik, post: 144668, member: 7942"]Hocam yanlis bilgi vermeyin. Kemer takili olsa bile kask one dogru donerek asagi dogru kafadan cikar. Kemere bakmaz. Siz burada guzel sunum yapamadiniz. Eger ilk anlatiminiza gore gelseydim sunununuza maxi scooterim olmadigi icin bana uygun olamayacagini anlayip bosa gelmis olacaktim. Sizin amacinizin suruculere para kazandirmak oldugunun farkindayim ancak gozden kacirdiginizi dusundugun ve sizin oyle olmadiginizi dusundugunuz noktalar var. Size ayni sorulari sormuyorum. Tatmin etmek sizin sorumlulugunuzda. Ben girisimminizin guzel oldugunu dusunup ilgilendim sadece.[/QUOTE]
    Scooter motorunuzun olmaması bır eski evet bu işi vitesli motoruyla yapabileceğini savunan sürücüler de var ve ben burdan bi sunum yapmaya çalışıyorum şartları anlatiyorum bu şartlara tastamam uymayan sürücüler de var onlarada şans tanımak istiyorum şartları esnetemezseniz iş yapacak adam bulamazsanız aradığınız kriterlere uygun kişileri şartlarda esneme yapan insanlarin yetiştirdi bunu unutmayalim kask konusunda haklı olabilirsiniz her kask herkeze uyun değildir ancak çok büyük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum (xl kask kullanıyorum modele göre değişiyor bu ( l) kaskda taktığım olmuştur

19. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hocam girişim için tebrikler. Ancak bu soruyu tekrarlamak istiyorum. Yanıtlarsanız sevinirim.

20. motohero

motohero Yeni Üye

Motosiklet:
    Ticari faliyeti var ticari anlamda tam olarak bu isin ismi konulamadigindan Faliyet belgemiz bi hayli kabarik