Müze Kartı Edinmeden Tura Çıkmayın..

Konu, 'Türkiye Çapında Tur ve Geziler' kısmında Emrah Ürger tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Ürger

Emrah Ürger Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlar şayet bir gezi turuna çıkmayı düşünüyorsanız mutlaka bir müze kartı edinmenizi öneriyorum. Herhangi bir müzeden kimliğinizin üzerindeki resmi taratarak müze kartına ilave ediyorlar ve 5 dk içerisinde 20 tl ücret karşılığı 1 yıllık müze kartınızı alıyorsunuz. Bu sayede gezerken görmek isteyeceğiniz her yer için 3-5 lira para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Herkeze kazasız ve güzel geziler diliyorum.

Barış ve goksel ozdogru bunu beğendi.
  2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    pamukkaleye giriş 20 tl, müze kart da 20 tl. keşke önceden alsaymışım demiştim :)

3. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    müze kart gerçekten çok faydalı. nişanlımda vardı, ben de İstanbu'a taşınınca alırım diyordum. alıcam yakında.

4. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    doğru bir tesbit. yalnız her müzeye gireceğinizi sanmayın. zira ben aldıktan sonra öğrendim ki pek çok güzel müzenin; (dolmabahçe gibi...) başbakanlığa bağlı, meclise bağlı gibi nedenlerle bu kartın işe yaramadığını öğrendim. sadece kültür bakanlığına bağlı müzelerde geçer. ilgili arkadaşların bilgisine...