ne almayım??

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında deniz bas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. deniz bas

deniz bas Yeni Üye

öncelikle merhabalar..Bi kaç ay önce motor ehliyetimi aldım ve pratiklerden sonra bu yazın sonunda motorumu almak istiyorum..

Ancak sizlere birkaç tane sorum olacak.
    1.Bodrumda yaşayan biri olarak motorumu hem şehir içinde hemde 5-10 saatlik yolculuklarda kullanmak istiyorum..
    2.Aslında içimde yatan aslan chopper modelleri.Bir bayan olarak chopper kullanamaz mıyım?(boyda sorun olur diye öğrendim doğru mu?)
    3.Mondialin chopper modelleri sizce nasıl?Servisleri çok kötüymüş.yokuş bile çıkamıyor diyorlar.:confused:
    4.Servisi iyi,parçaları sorunsuz bulabileceğim sizin tavsiye edebileceğiniz markaları öğrensem birde harika olacak...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız: http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showt...erimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Lütfen biraz sabredin ve çin mallarından uzak durun.Motosiklet bir hobidir ve bu hobi için sabırlı olmak zorundasınız.Bu işin en başı budur.Hoş geldin mesajımda yazdığım gibi önce "Güvenli Sürüş teknikleri" eğitimlerinizi alın sonra trafiğe çıkın.Ama sakın sürücü kursunda verilen sözde eğitimle sakın trafiğe çıkmayın.Hayat herşeye rağmen inin çok güzel.Sürücü kursları adı altında faaliyet gösteren ticarethanelerde sadece sınav için çalıştırma ve kullanma eğitimleri verilir o kadar.Eğitmenleri sadece MEB ten helvacı kağıdına sertifika alırlar teorik bilgilere dayalı eğitim alırlar ve hoop sürücü eğitmeni olurlar.Çok basit yani.
    İllaki curiser veya custom (aslen chopper değildir) alacaksanız sıfır bilgi sıfır tecrübe için tercihen 2. el bir japon almanızı şiddetle öneririm.

deniz bas bunu beğendi.
  4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldınız lütfen ilgili bolumde kendinizi tanıtan bir konu açın ve yüzünüzün görüneceği bir profıl resmi koyun ozamana kadar konu kilitlenmiştir keyifli forumlar

Barış ve Şenol SEL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.