Ne sanatçılar var

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    :D Abi sanat nerede?

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Videoyu izleyebildin mi fotonun üstüne tıkla az bekle video ön belleğe yüklensin izle.anlayacaksın.

4. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hey Allahım :) Abi ben onu resim sandım öyle saf saf bakıyorum yavvv :D

5. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Abi
    1.Kotalı net kullanıyorum lütfen biraz daha kısa videolar :)
    2.Arapları izleyemedim.Siteye bağlandı ama video açılmadı..! :)
    3.Bu video daki kadının sesi berbat :D
    4.Sanatçı tamamda.Resimi yaparken sanki eşşek arısından kaçıyormuş gibi hareketler yapması bana pek antipatik geldi :)
    5.Sonuç olarak adamın yaptığı resim ne öle ?Ben bişeye benzetemedim... :)Cidden..! :D

6. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ömer sonuna kadar seyrettin mi? Son birkaç saniyesini? Hayret bişi gerçekten...

Adam o şekilde hareketleri müziğe uygun olsun diye yapıyor, bir de fırça stili onu gerektiriyor tabii ki. Eminim ki o resmi büyük paralara satmıştır.

7. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Abi sonuna kadar seyrettim :) Ve adamın müzik eşliğinde dans ettiği belli fakat ben bu dansı yeryüzündeki hiç bir figüre benzetemediğim için "eşşek arısı" benzetmesini yaptım.

Bu yorumumun seni rahatsız ettiğini düşünmüyorum abi.Çünkü bu benim düşüncem.Tam aksi şekilde sende çok beğenebilirsin tabiki...Saygı duyarım buna.

Sonuçda forumun temel özelliği herkezin düşüncesini belirtmesi değilmidir.Tabiki saygı çerçevesinde.Benim yorumumda sanat ve sanatçıya bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum.

Forumumuzda sanatçı arkadaşalrımızda var.Eğer 1 kişi bu saygısızlıkdır derse ben mesajımı düzenleyeceğim..!Söz... :)

8. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ömer, ne kadar alınganlık bu? Ben seni eleştirmedim ki? Zevkler ve renkler tartışılmaz... Yorumun beni rahatsız etmedi, üstelik olayı ben de pek beğenmedim :) Anlaşılan daha çok smiley kullanmam gerekecek :p

Laf aramızda modern sanattan ben de pek anlamam ve o nedenle de hoşlanmam. Öte yandan iki İstanbul Bienalinde İKSV ile çalıştım, sergilere/müzelere de düzenli giderim. İşim bu :)

Bazı sanatçılar sanatlarını bu şekilde icra edebiliyorlar, bazıları çok da güzel/ilginç olabiliyor. İyi kurgulanmamışsa da tam bir rezalet. İki ucu keskin kılıçtır sanatı bu şekilde yapmak. Ya müthişsindir (ve birileri sana çok para verir) ya da palyaço olursun.

Olay adamın resmi ... yapması (olayın keyfi kaçmasın diye sonunu söylemiyorum).

(Buna yanıt vermene gerek yok) :) :)