ne yapmam lazim artik biktim.!

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Berk Berber tarafından paylaşıldı.

1. Berk Berber

Berk Berber Üye

Motosiklet:
    Mondial
    1.5 ay önce mondial 100 mfh aldım arkadaslar.ama hiç bir zaman sorunsuz binemedim her hafta 4 kere servise gittim hep sorun hep sorun....
    suan motorum 1900 kmde..
    motordan ses geliyor servise söyledigimde bana civatasi degişcek diyor ama degiştirmiyor para istiyor .
    1600 kmde mafsal arka takozlar pert oldu hiç bir sey yapmadigim halde 50 milyon ona bayildim.
    ön frenden cayk cayk ses geliyor bir türlü gitmiyor her seferinde sprey sıkıyorlar sonrada tamam diyorlar 5 dk sonra tekrar basliyor bana normal diyor.
    simdide motor yag yakiyor...
    1900 km motor nasıl yag yakar onu anlamıyorum....
    1.5 aylik motor satarken garantili oluyor ama herseyde para istiyorlar artik biktim ben napicagim böyle bana bir akil fikir danisin tüketici hakkına mi gidiyim nereye gidiyim napiyim mondiale sikayet mi ediyim napiyim anlamıyorum ...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Çin malı almayın dedik hep.
    Hatta içimizde mondiale tayvan malı diyenler hatta hatta artık Türk malı diyenler bile çıktı.
    Yavaş kol çıkacak :)
    Arkadaşlar almayın şunları paranızı sokağa atmayın hayatınızı sağlığınızı riske atmayın dedik.
    Sonra vaz geçtim.
    Alın görün boyunuzun çlöüsünü.
    bana inanmadınız alın siz kendinizi test edin görün kaliteyi.
    Tüketici hakem ueyetine müracaat edin.Bir ihtimal belki bir şeyler çıkar.
    Mondiale neyi şikayet edeceksiniz ki.Bayii mi servisi mi.
    Bu lanetleri neden ucuz satarlar bilirmisiniz.
    BU lanetleri ucuz satalım canım ülkemin motosiklete binemeyen garibanım binsin diye satılmaz parça dan kazanalım servisten kazanlım diye ekmek arası balık fiyatına satılır ve alan bir süre sonra ucuz etin yahnisi nin neden ekşi olduğunu anlar
    ALLAH yardımcınız olsun kardeşim.

3. Berk Berber

Berk Berber Üye

Motosiklet:
    Mondial
    bende çin malinin problemlerini biliyordum ama malesef ailevi sebeplerden dolayi aldım onur hocam biliyor zorunlulugumu benim suan bu motoru geri iade edip parasini almam lazim

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ALLAH yardımcın olsun.
    Tüketici hakem heyetine müracaat et.Bir umut.

5. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    berk konu hakkında tum detayları bıldıgım ıcın bır şey dıyemıyorum ama umarım en kısa zamanda daha fazla masraf yapmadan elınden çıkartırsın..

6. Berk Berber

Berk Berber Üye

Motosiklet:
    Mondial
    gittim konustum aldıgım yer ile yag yakmıyor diyor duman gelmesi lazim dedi bende geldi zaten dedim daima gelmesi lazim dedi istersen garantiden degiştiririm ama para alirim dedi sökme parasi bende iyi o zaman motor kilitlenirse sizden bütün masraf o zaman böyle kullanırım dedim adamlar amma pişkin....tamam dediler bakalim nolcak diger sorunlari halletcem ben bakima getir sokalim dedi bütün herseyini yapicam dedi bakalim sokcam bakima cuma felan yine problemler cıkarsa bu sefer direk sikayet edicem heyete mondiale ediyorum yinede adamlar birsey yapamiyor ugrasmak istemiyorum artik biktim.