Nihayet Ehliyet Sınavına Girdik :)

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Mete Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Mete Gökmen

Mete Gökmen Üye

Nihayet girdim sınava 2 hafta sonra belli olacak dediler merakla bekliyorum sonucu :) İlk yardımdan geçersem doktor falan olurum heralde diğerleri çok basittide ilk yardım kastı :) Heyecanımı paylaşmak istedim kazara bide kalırsam 19 Aralık bidahaki sınav :S

2. dayanc

dayanc Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    bende geçen sınava girmiştim gayet iyi geçti ve iyi bir sonuçla geçtim. sonra direksiyon sınavında scooter kullandım. bankların, çöp kutularının ve etrafın çim olduğu bir yerde girdim sınava. şükürler olsunki o daracık alanlardan geçip o sınavıda atlattım. Sonra sürüş ticarethanemden gidip dosyalarımı aldım en sonunda trafiğe gidip 6 saat ugraşarak ehliyetime kavuştum. Daha geçenlerde bilen birinden ybr 125 ile ders aldım ve devamda edeceğim. ybr biraz küçük ve güvensiz bir motor gibi geldi bana fakat ybr ile dünyayı gezen ekibi aklıma getirince her şey yok oldu aklımdan :) bu eğitimi tamamlayıp motorumu aldıktan sonra Güvenli Sürüş Eğitimine kesin katılacağım. Çift kat gideceğim yani :) Buda benim hikayem :) Tüm dileklerim ilkyardımı geçmen yönünde.. Şimdiden hayırlı olsun, kolay gelsin.

Mete Gökmen bunu beğendi.
  3. Mete Gökmen

Mete Gökmen Üye

Saolasın hocam :) Bizim kurstada bi 50 lik scooter var bir kullanacağız öylesine :) Ders işini tanıdık şeklindemi yaptın yoksa herkese veren birimi ?

4. dayanc

dayanc Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    suan aldıgım ders tanıdık. sertifikası falan yok sadece biliyor ve kullanmayı gösteriyor. ondan sonra herkese ders veren birinden alacağım prof. birinden.