ninja 250 r öneri

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında aykut_öztürk tarafından paylaşıldı.

1. aykut_öztürk

aykut_öztürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    iyi akşamlar ben ninja 250r almak istiyorum hatta su an sadece bu motora odaklanmış durumdayım ama sahibinden.com dan filan bakıyorum hep düşük km de daha senesini doldurmadan satıyolar bunun sebebi gerçekten büyük motora geçmekmi yoksa motorda negatif bişeymi var kullanıcısı olan veya bu konu hakkında bi fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    daha büyük bir motora geçmek için alınan ve sonradan tüh ya ben
    niye bu motora bu kadar para verdim diye satılan bir motor;)
    onun haricin de hiç bir sorunu yoktur.

Şenol SEL bunu beğendi.
  3. aykut_öztürk

aykut_öztürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    söyle söyliyim daha buyuk motor daha fazla yakıt veya yedek parçaları daha pahalı oluyo onun için..benim karşılayabileceğim düzeyde bi motor olsun istiyorum keseme göre:)tek sorun daha büyük motora geçmek olsun yeterki:)herşey sırayla beklerim..

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    250 cc bir motor yakıtta sizi üzmez.

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    fazla problemli olduğunu düşünmüyorum bence gayette yakıtta iyidir diyorum fazla km yapmadan satmaları ise hemen büyük cc almak için satıyorlar sanırım gözümüz aç milletçe 4000-5000 km kullanmadan ben bu işi ögrendim diyip büyük makina için saldırıyoruz bence Şenol abi kulakların çınlasın 125 cc ybr 200bin km en az gitmişliğin var adamları 250 cc 4-5 binde kesmiyor hemen 600cc diyolar çok aç gözlüyüz çokkk

6. OmuR

OmuR Yeni Üye

bende ninja 250 ile cbr 250 arasinda gidip geliyorum su an 6000 bin tl biriktirdim sifir alacam en az 50.000 km kullanmayi dusunuyorum ikisi arasinda surat birde silindir farki oldugunu biliyorum

7. aykut_öztürk

aykut_öztürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    ben zaten motora bindiğim zaman ne kadar yakıcak diye düşünmek istemiyorum o yüzden ninja en ideali gibi geldi bundan önceki motorumda ybr 125 di zaten yavaş yavaş büyütürüm allahın izniyle.