Nolur Herkes Yardım Etsin

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında satrionic1 tarafından paylaşıldı.

1. satrionic1

satrionic1 Yeni Üye

Istanbul/Alaska/Idaho/Boston/SanFrancisco
    Motosiklet:
    Harley Davidson
    Arkadaslar yardımınıza cok ihtiyacım var birkac saniyenizi bana ayırıp yardımcı olursanız cok minnettar olurum - gercekten coooooook onemli,

Bir yarısmaya katıldım ancak cok gec katıldım dolayısıyla kazanma sansım an itibariyle cok fazla degil. Ancak alacagım hit'e gore belki bir sansım olabilir ve benim icin ne kadar onemli oldugunu su anda anlatamam, sadece bilin ki dunyalar kadar onemli.

sizden ricam google yada youtube account'unuza girin, şu link'teki video'ya gidin ve lutfen bana 4 sekilde yardımcı olun ;

1. video'ya 'like' verin
    2. ingilizce pozitif bir yorum yazın (begenseniz de begenmeseniz de.. maksat yardımcı olmak ;))
    3. kanal'a subscribe yapın
    4. video'yu favorilerinize ekleyin

biriniz 4'unu birden yaparsa cok fazla etkisi oluyor. Herkes yaparsa gercekten ciddi bir yardım olur. Eger subscribe ve favorite yaparsanız 1 ay sureyle oyle kalmasını rica ediyorum, sonra geri cekebilirsiniz. Ancak en azından bir 'like' ve comment'i esirgemeyin.

lutfen yardımcı olmus arkadaslar burada belirtsin ki kac kisnin yardım ettigini biliyim. Usengeclik eden dostlarım beni cok uzmus olur :confused:

unutmayınız, bir motorcunun halinden ancak diger motorcu anlar,

size guveniyorum :harika:

2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Olmuş bil dostum.Ayrıyeten gerçekden güzel performans...