öneriiii

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında harun.albayrak tarafından paylaşıldı.

1. harun.albayrak

harun.albayrak Yeni Üye

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben üniv. okuyorum ve kendime scooter tarzı bir motor almayı düşnyom önerebileceğiniz model marka varmı bana max 1000 ytl patlaması lazımm 2. el olur herhalde o fiyata ama önemli değil ben anlamadığım için büyüklerimden veya küçüklerimden yardım istiyorumm

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Harun MF ailesine hoş geldin.

Soruna gelince; 1000 TL,ye maliyeti olacak demişsin. Şimdi en kötü motorun alım satımı 250 TL civarı tutar. Yani sana 750 TL'lik bir motor lazım. Bulursun böyle bir scooter ama okul harçlıkların ve derslerine harcayacağın zaman tamircilerde geçer. Onun için bütçeni biraz daha zorlayacaksın veya biraz daha birikim yapıp ondan sonra bir motor almacaksın.
    Amaaa önce okulll sonra motor. Eğitim şart.

Hakan Çıtır bunu beğendi.
  3. harun.albayrak

harun.albayrak Yeni Üye

öncelikle hoşbulduk

dediğim gibi ben daha yeniyim belki bi heves bilmiyorum onun için bu tarz bilgi verdiğiniz için çok sağolun.ama ben internet sayfalarında 800 850 arasında bi kaç ilan buldum en azından onlar hakkında bi yorum yapabilir isiniz bilmiyourm adress vermek doğrumu?

4. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Öncelikle forumumuza hoş geldin soruna verilen cevap gayet yerinde bu kelimeleri sarfederken insan uzun bir süre tecrübe yapmış oluyor içindeki hevesi biraz dindir ve kaliteli bir motor al aksi takdirde pişman olacaksın ve satarken parada etmeyecek hem paranı çöpe atacaksın hemde tamircileri zengin edeceksin seçenek senin kafana göre...

5. harun.albayrak

harun.albayrak Yeni Üye

demek abilerim olarak biraz daha beklemem gerek diyosunuz belkide haklısınız peki sorumu şu lekilde dğiştirip sorayım ilerde bi motor almak istesem ayıracağım para ne kadar olmalıdır?

6. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    öncelikle hoşgeldin 2000 ytl civarında güzel işine yarayacak derli toplu bir scooter alırsın sen okulunda başarıyla ilerle söz sana o zaman gereken yardım yapılacaktır ;)

7. harun.albayrak

harun.albayrak Yeni Üye

çok çok sağol abilerim verdiğiniz öneriler ve yardımlarınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum sağolunnn:)