Önerilerinizi Bekliyorum , Lütfen Bakınız Arkadaşlar

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında By_hdR* tarafından paylaşıldı.

1. By_hdR*

By_hdR* Misafir

S.a Arkadaşlar, Aranızda yeniyim.

Scooter Motor almayı düşünüyorum,

800 TL var, 2.elmi alsam yoksa üzerine bi miktar daha yani bu miktarın ne kadar oldgun bilmiyorum yoksa , 0 mı alsam ?

Lütfen Önerilerinizi Yazınız.

800 TL ye 2.El Gelirmi Sağlam bişey yada, 0 Alırsam Üzerine Ne kadar eKLemem GErekli.

Önerilerinizi Bekliyorum

SaygıLarımLa...

2. birkan baysal

birkan baysal Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    arkadaşım bence biraz daha zık dişini sıfır al mondial falan 1200 tl civarında sanırım o motorlar tam bi bilgim yok =)

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    a.s arkadaşım ilk önce forum kurallarına uymanı rica edicem kendini bize tanıt ve bizde sana yardımcı olalım

4. Fatih GÜLTEPE

Fatih GÜLTEPE Kıdemli Üye

A.S. İlk önce foruma hoşgeldin daha sonrada kendini istersen şu verdiğim linkte bir tanıt ki senin kim olduğunu bilellim. http://www.motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21
    Daha sonrada senin şu motor olayını konuşalım önce ne amaçla nerde ve nasıl kullanıcağın çok önemli eğer çin malı bir scooter alıp dağ bayır gezerim dersen dağın başında o motor seni bırakır onun için hangi amaçla kullanıcağını bilmen lazım biliyorsun çin malları çok sağlıklı ürünler değil onun için çin malı alıcaksan ki 800tl falan diyosan kesin çindir, bu motorları fazla zorlamıycağın ortamlarda kullanmalısın.Şimdilik benden bukadar sen hangi ortamlarda kullanıcağına karar ver mf ailesi sana herzaman yardımcı olur.
    Unutmadan nick değilde isim soyisim olarak yazarsan daha iyi olur. buda linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436

5. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Sevgili dostlar,

Lütfen ilgili uyarıları forum yönetiminde olan arkadaşlara bırakalım. Biz neredeyse 7*24 çalışıp zaten anında özel mesaj olarak forum kurallarını gönderiyoruz eksikleri olanlara. Tamamen özel mesajlaşmayı kullanıyoruz ve burada da ek uyarmaya gerek duymuyoruz.

O noktaya kadar da forum kurallarını zaten bilen sizlerden bu tür konulara bir yanıt vermemenizi bekliyoruz.

Teşekkürler

6. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba,

Lütfen özel mesaj bölümünde bulunan mesajlarınıza bakınız ve gerekli adımları atınız.

Saygılarımızla
    Motorsiklet Forum

7. birkan baysal

birkan baysal Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    bende sitede yeniyim gerekli adımların hepsini attım ama açtığım konuda henüz doğru düzgün bi cevap verilmedi sayın yöneticim-yöneticilerim!!!!

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    biraz acelemiz var galiba

9. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Yönetimden bugüne kadar böyle bir uyarı yada msj almadık yada şahsıma almadım bu forumu kalitesi ve aile ortamını korumak adına yeni arkadaşlara gerekli uyarıları yazmam bu yüzden ve hiç bir şekilde yazdığım uyarılardada yeni üye arkadaşları kırıcı yada üzücü bir şekilde msj da attığımı düşünmüyorum bundan sonrada yeni üye arkadaşlara yönetim üyelerinin özel mesaj attığını düşünerek herhangi bir uyarıda bulunmayacağım

Bülent.Ö bunu beğendi.
  10. ayhan bulut

ayhan bulut Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    o km almanda fayda var o tür motorlarda süprizle karşılaşabilirsin

11. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    aramıza hoşgeldiniz şüphesiz kurallar hepimiz için geçerli olan bir durum o yüzden karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde çözüm odaklı bütün arkadaşların paylaşımının olduğu bir platform motor konusunda da size tavsiyem ya 2.el bir marka bir scooter yada sıfır taksitli bir şey almanızı tavsiye ederim

12. birkan baysal

birkan baysal Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    evet ne yazıkki

13. Fatih GÜLTEPE

Fatih GÜLTEPE Kıdemli Üye

Uyarınca kabahat uyarmayıncada kabahat oluyo hayret vallaha bir arkadaşımız bile forum kurallarını hatırlatmammış diyosunuz ben anlamıyorum sizi forum adına iyi bişi yapıyoruz fırçayı yiyoruz bu nasıl iş arkadaş.

14. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Sevgili arkadaşlar,

Söylediklerinizin aksine aynı konu birkaç ay önce gene gündeme gelmişti. Yeni üye olan ve eksikleri olan bir kişi hem burada defalarca, hem de özel mesajlarda uyarılırsa doğru bir ilişki başlamayabiliyor. Biz birden fazla özel mesaj gitmesin diye bile çaba gösteriyoruz.

Konu bundan ibaret. Fırça ya da azarlama hiç söz konusu değil, sadece basit bir rica.

Selamlar

vehbi gül bunu beğendi.