Online kask satışı

Konu, 'Motosiklet Kaskı' kısmında Kadir Tatlısuluoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Tatlısuluoğlu

Kadir Tatlısuluoğlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhabalar.
    Hudsonderi dışında online satış yapan başka sağlam bir site biliyor musunuz?Kaskı kendi kafanda denemeden online olarak satın almayı ne kadar doğru buluyorsunuz ?Tüm kaskların ölçüleri standart mıdır yoksa markadan markaya ölçü farklılıkları var mıdır?

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Markadan markaya hatta aynı markanın modelden modele değişken ölçüleri kalıpları vardır.Bu yüzden KASK kafanızı korumak için alıyorsanız eğer deneyerek alınız.Yok trafikten ceza yememek için alıyorsanız pizza siparişi verir gibi sipariş edin alın takın gezin.:)

3. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kesinlikle denemeden alma derim :harika:

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. balpetek

balpetek Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    diyarbakırın çermik ilçesinde oturmaktayım dün işim çıkması hasebiyle ve ayrıca interneteki bedenler olurmu onuda teyit etme babında yamaha bayisine gittim gördüğüm şey şenol abinin dediği gibi markadan markaya ls2 lerin serilerinde bile fark oluyor ls2 big one yi denedim M beden olmadığı halde normal ls2 benim kafama tam uydu diğer markaları nasıl yapıyorlar bilmem üsttaraftan özelikle yan kısımlardan kafama çok kötü basınç uyguluyor denedim ve aldığım kask
    LS 2 FF 351 Evil Twin Gri

tarz güzel ama kaliteli bişey istiyorsanız bu ve bu srriden almanızı tavsiye etmem çok rüzgar alıyor içeriye ve ses ilk tecrüben götürdüğü yere kadar inş

Şenol SEL bunu beğendi.
  5. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    kardeş bence de denemek şart. ben de mesela önce deneyip 1-2 gün sonra netten sipariş vermiştim. belki böyle olabilir... ama kask için de çok rahat olmaması gerektiğini söyleyebilirim. biraz sıkı olmasına özen göster . sonradan içindeki dolgu maddesi sıkışınca bol gelmesin.

Şenol SEL bunu beğendi.