Onun sesi kimin motoru :)

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Noyan Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    :D Daha önce temsili olarak kendi motorumun eksoz sesini bulup yayınladım çeşitli tepkiler aldı ve artislik yaptığım falan iddaa edildi :D tepkilerden sonra tepki verenlere en uygun videoyu buldum hoşuma gitti onu da yayınlayayım dedim :) Hayır eksoz sesinden sonra benimle yarışmak isteyenler bile oldu :D ne alaka ise artık neyse dinleyin bakalım sevecek misiniz=?

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Noyan Yıldız bunu beğendi.
  3. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

noyan bana kızmada sen raceyi sıf sesi için almışsın burası kesin,ses başına bela olur takılı kalma seste derim,bu ardada sesini dinlemedim motorunun bildigimden:D:D:D

4. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Sessiz sitemsiz diyorsunuz yani :) Sırf sesi için almadım Ömer Abi de o da güzelmiş aslında aldıktan sonra fark ettim :D Arrow eksoz müthiş bir de devilin sesini seviyorum ama yukarda ki amca hepsinden süper :D

5. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

noyan bu racelerin sesine bende hastayım ama okadar ses yüzünden gaz basan çok raceci var,hatta hepsi de diyebilirim,sesi tahrik edici hele bide caddenin göbeginde az ara gazı veripte milletinde seni seyire gectigini görürüsen seni tutana aşkolsun anveleler başlar bitmez daha,yada sürate gecme olayı:D:D:D

Noyan Yıldız bunu beğendi.