Örnek Motorcu

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında murat acar tarafından paylaşıldı.

1. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    <div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>
    <div class="fb-post" data-href="
    " data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="[a href="

2. pistol433

pistol433 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    duygulandım bi an abi :agla: darısı türk motor ve araç sahiplerinin başına

murat acar bunu beğendi.
  3. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Bense şuan yaklaşık 350 Cl bira içmir bir şekilde 6 km lik bir olu deliler gibi motosiklet sürerek evime gelip bu vdeoyu izliyorum. Gerçekten kendimden çok utanıyorum yol boyunca arabaların arasındann geçer ken zaman zaman ailem gözümün önnüne gelmiş olsa dahi Alkolin gerek ayaklarımda oluşturdugu uyusma etkisi ile gerek verdiği cesaret etkisi ile deli gibi evime ulastım 3 gündür buy vaziyette geliyorum eve ancak farkında yım ki yarın evime ulaşamayabiliri...

4. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Madem yaptiginin yanliş oldugunun farkina varmişsin,neden yarin eve ulaşamayacagindan bahsediyorsun.Alkollu arac kullanmanin suc olmasi bir yana hem kendi canini hem başkalarinin canini tehlikeye atacaginin farkinda degilmisin.Bunu bilerek alkollu motor kullanmaya devam ediyorsan bence senin başka bir sikintin derdin var.Belliki birşeylere cok uzulmuşsun intihara kalkişiyorsun.İcmene bişey demiyorum herkesin zaman zaman bunalimlari olmuş,teselliyi ickide aradigi zamanlar olmuştur.Ama lutfen alkollu iken motora binme.Bir arkadaşindan yardim iste gerci o durumda arkci oturmanda sakincali.Taksiyle eve don yuruyerek don,ama arac kullanma.Motorcu bir kardeşin olarak senden rica ediyorum.Senin yapacagin bir yanliş,tum motorculara,yapacagin bin dogru yanliz sana mal edilecektir.unutma.