özel ders verenler ve ücretleri

Konu, 'Motosiklet Şürüş Eğitimi ve Dersleri' kısmında ozgur.erdogan tarafından paylaşıldı.

1. ozgur.erdogan

ozgur.erdogan Üye

herkese merhaba,

uzun yıllardır kullanmakta olduğum vespam garajımda durmaya devam etmek kaydı ile,vitesli bir motosiklete geçmeye karar verdim.

dolayısı ile eğitim veren kurum ve kişileri detaylı araştırmaya başladım.
    kurumlar eğitim motorlarını kendileri vermekteler bu durum kişisel eğitim verenlerde bulunmamakta.
    Kurumlarda çoğul eğitim veriliyor olması başlangıç seviyesinde olmamdandır ki bana pek cazip gelmedi açıkcası.Teke tek eğitimin daha verimli geçer düşüncesi ağır basıyor.

ama işte bu anda, ciddi bir ikileme düşüyorum.

önce motoru alıp eğitmenle birebir mi çalışmak daha doğru,yoksa bir kurumda eğitimi onların motorları ile öğrenip sonra mı almak.

ayrıca eğitim merkezlerinin fiyatlarını biliyor olmama rağmen özel eğitmenlerin aldıkları saat/gün fiyatları hakkında bir bilgiye sahip değilim.

belirttiğim konularda tecrübeleriniz dahilinde yorumlarınızı bekliyorum,

2. Engin YALÇINALP

Engin YALÇINALP Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bizim bir Murat Denizhan Hocamız var.Kendisi Honda Motosiklet Eğitim Merkezi kurucularından ve eğitmenlerinde idi.Yaklaşık 1,5 sene önce emekli oldu ve kendisi özel olarak ders vermeye devam ediyor.Ben başka bir grupda yönetici olarak bulunuyorum.Bu grupla biz Murat Hoca'dan GS 2 ve GS 3 eğitimleri aldık ve çok memnun kaldık.Ayrıca motosiklete yeni başlayan üyelerimizide kendisine yönlendiriyoruz,birebir ders alıyorlar.Onlarda çok memnun kalıyorlar.Birebir ders alacaksanız Murat Hoca'nın CBF 150 si var onunla ders veriyor.Grup eğitimine katılacak olursanız motorunuzu kendiniz getirmeniz gerekiyor.Düşündüğünüz eğitimi sizde Murat Hoca'dan alabilirsiniz.Ayrıca Murat Hoca eğitim sonunda size bir sertifika veriyor ve bu sertifika ile Şair Sigorta'dan (www.sairsigorta.com) kasko yaptırıken ciddi bir indirim alabiliyorsunuz.Son olarakda şunu söyleyeyim,Murat Hoca'nın eğitim fiyatları uçuk kaçık değil,gayet makul.Ayrıca eğer eğitimi ondan almaya karar verirseniz kendisine sizi benim yönlendirdiğimi ve selamımı söyleyin,size bir miktar daha kolaylık yapacaktır.

Murat Hoca ile ilgili bilgileri aşağıdaki linkden görebilirsiniz

www.muratdenizhan.com

çağrı kocaçoban bunu beğendi.
  3. ozgur.erdogan

ozgur.erdogan Üye

engin bey verdiğiniz bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim.
    kendisi ile irtibata geçtikten sonra sizede özel mesaj dahilinde bilgi vereceğim,

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Birebir özel ders için birde www.rahmibarutcu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Hocamız ayrıca bu forumun üyesidir.Selamlarımı iletirseniz size özel bir paket yapacaktır.

5. ozgur.erdogan

ozgur.erdogan Üye

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim şenol bey

Şenol SEL bunu beğendi.
  6. çağrı kocaçoban

çağrı kocaçoban Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    özgür bey e verdiğiniz bilgiler dahilinde bende site adreslerini gezdim yeni başlayacağım ve irtibata geçeceğim çok teşekkürler :)