pantalon alacagim yardim lutfen

Konu, 'Motosiklet Pantolonu' kısmında evren deniz tarafından paylaşıldı.

1. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Arkadaslar motorumu kis haric mumkun oldugunca uzun sure kullanmaya calisiyorum. ankara'nin ilk ve sonbaharda sabah ve aksam ayazi bazen dayanilmaz oluyor. Bir de yagmur oldugu zaman biyerden donus falan sorun. Naked oldugu icin fazla ruzgar ve suya maruz kaliyorum. Bunlari dikkate alarak asagidaki model ve markalar ile ilgili goruslerinizi rica ediyorum. Ozellikle kullanalarin yorumlarini. Yada baska oneriniz var midir? butcem max.200 TL

Nebel Pantolon - 150 TL - http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=45303

Nic Pantolon - 175 TL - http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44530&ShowPane=1

LBS Pantolon -175 TL - http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44404

yorumlar ve yardim icin simdiden tesekkur ederim

2. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yandan fermuarlı modelleri ben kullanmadım ama birçok insandan iyi olmadığına dair şeyler duydum. Sonuçta bunu güvenlikten bir parça ödün vermişlik olarak düşünebilirsin. Kumaş bir bütün değil ve arada bir fermuar var. Bozulabilir, açılabilir vs...

Diğer pantolonlar güzel görünüyor ama ben Bering kullandığım için marka konusunda yorum yapamam. Yinede bana geçen gün gelen bir bilgilendirme mailini sizinle paylaşmak isterim. Tabi sizin rüzgar ve su kavramına uzak bir öneri olacak ama belki değerlendirmek istersiniz ya da isteyenler olabilir.

Gündelik kullanıma çok yakın ve güzel ürünlere benziyorlar bende en kısa zamanda gidip kontrol etmeyi düşünüyorum(Tabiki pantolonlardan bahsediyorum diğerlerinin güvenliğine bişey diyemem ama orjinal bir düşünce olmuş).

http://www.motomaxonlineshop.com/main/search_results.asp?words=bullet

3. Evrensel İlgezdi

Evrensel İlgezdi Üye

Motosiklet:
    Honda
  4. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Yorumlar icin tesekkurler,

bu prohel icin yapılan yorumlardan ilki beni biraz dusundurdu acikcasi. ayni fiyata nebel markanın yorumları daha uygun gibi. ote yandan 25 lira daha verilip gorece tanidigim Nıc markada olabilir diyorum ve isin icinden cikamiyorum. :)

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bence nci pantolon daha iyi.
    Ama biraz daha imkanları zorlayıp daha iyi bir şey bakmanı tavsiye derim.

Diğer yandan Motosiklet botu değil Çizmesi almayı tercih etmenizi tavsiye ederim.

6. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Anladığım bu pantalonlarda kevlar katkısı dışında ek bir koruma yok. Her türlü ek korumayı ayrıca alıp takmak gerekiyor ki bu da sağlıklı değil, döner, çıkar, kayar vs.

İlginç bir yaklaşım olduğu kesin ama...

7. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    lbc pantolonlarının sahibi arkadaşım isterseniz bu fiyatın çok altında size alabilirim.

8. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Oncelikle gecmis bayraminizi kutlarim.

Erol Bey Ibc 'nin baska modeli var mi, bilginiz var mi? yandan fermuar konusunda olumsuz yorumlar okudum o acidan soruyorum. eger alternatif varsa degerlendirmek isterim.

birde o fermuarlı model icin fiyat ne civarda olacaktir, yaklasik bisey soyleyebilir misiniz?

tesekkur ederim.

9. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Evren yarım fermuarlı olanı var ben kullanıyorum, geçen hafta şilede yağmura tutultum su almadı. Fiyat konusunda burdan birşey söylemem doğru olmaz. Benimle irtibata geçersen sana yardımcı olurum.

10. Erhan.HÜRYAŞAR

Erhan.HÜRYAŞAR Üye

ben nic kullanıyorum çıkabilen astarı ve kayma yapmayan popo bolgesi var...pantolon fiyat/performans olarak benim gözümde gayet güzel...

11. fatma okçu

fatma okçu Aktif Üye

koruma neresinde hiç görünmüyorlar:confused::confused::confused:

leoemre bunu beğendi.
  12. leoemre

leoemre Yeni Üye

Fatma hanıma katılıyorum görünmüyor :D

13. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Emre bey
    Tanışma topiği açıp nickinizi kimlikte yazılı olan ad soyad ile değiştirirmisiniz.
    Tanışma topişği açın bizkimle bilgi paylaşımında bulunuyoruz bilelim değil mi.

14. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    En uygun fiyat ve kalitedeki urunu bulmak icin epeydir takip halindeydimve hudson deri internet magzasinda cordura pantolonun indirimde oldugunu gorunce siparis verdim.
    İlk once yanlis beden gonderdiler bugun dogru beden elime ulasti eger siparis verirseniz siparis esnasinda yazdiginiz beden gozden kaciyor anladigim kadariyla kesinlikle telefon edip dogru bedeni gondereceklerinden emin olmanizi tavsiye ederim.

Urune gelirsek, piyasada 150-200 lira araliginda pantolonlardan hic bir kalite farkı yok, yagmur ve ruzgar konusunda bilgi veremeyecegim henuz elime gecti. Ote yandan fiyati bence cok cazip 85 TL.

ilgilenenler icin
    http://www.hudsonderi.com/?urun-detay_565_K-1375_CORDURA_PANTOLON.html

1.70 boy ve 75 kg.ım, L istedim tam oldu, hafif (!) gobekli oldugumuda belirteyim.

iyi bir haftasonu dilerim

Gökhan TUNALI, oguz.aktan ve o.somuncu bunu beğendi.
  15. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    ben motomaxde difinin çok uygun pantalonlarını görmüştüm istersen kadıköyde bir gidip inceliyebilirsin ;)

16. oguz.aktan

oguz.aktan Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Evren Bey, bu pantolonda kalça pedleri de var mı? Ayrıca yağmur ve rüzgar testi yapabildiniz mi?

17. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Ben haftasonu eşime Delta dana aldım pantolon güzel ama istersen DIFI lere de bakabilirsin. Şuan için test saansım fazla olmadıgından birsey diyemiyorum. Ben Richa kullanıyorum inanılmaz iyi diyebilirim sağanak yağmurda bile 1.5 saatlik sürüşte sıkıntı cekmedim.

Tavsiye dersen kesinlikle Richa.!!!

18. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    takip cikartilabilir kalca pedi yok, fakat pantolon uzerine sabit sol ve sag cep hizasinda, kalca yanlarında, ek malzeme ile guclendirilmis kısımlar var.

Yagmur veya serin havada deneme firsatim henuz olmadi.

saygilar,

19. evren deniz

evren deniz Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Gectigimi hafta, 19-22 Mayis arasinda, 1250 km yol yaptim ve yolun nerdeyse %70ni serin ve yagisli hava kosullari altında gecti. pantolon ile ilgili hic bir sorun yasamadim, hatta 22 mayis donus yolunda sivrihisar ankara arasi (170 km sanirim) inanilmaz sagnak vardı ve son 10-15 km de icimde islaklik hissettim. bu fiyata bence super kesinlikle tavsiye ederim

20. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    bilgi paylaşımı için tşkler.. pantolon içersinde ekstra yağmurluk tarzı bir şey mevcut mu ??