Pazarbaşı Honda ve Engin Bey

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Noyan Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Bir konuya açtığım olumsuz eleştiri sonunda Olumsuz eleştirirken işini iyi yapanların da hakkını vermek gerekir diye bir cümle ettim.Sanmasın ki insanlar ben her zaman muhalifim.Pazarbaşı Honda Avrupa Yakasında,Motorumun bakımları için gittim ilk defa tanıştım oradakiler ile gerçi motoru ilk aldığım zaman mağaza sahibi Engin Bey'in telefon ile çok başını ağrıtmıştım ama aradığım model ve fiyat aralığında bir 600rr bulamamıştık o zaman.Şansıma işte...Engin Bey ve oradaki ustalar ile ilk kez yüz yüze tanıştım,sağolsunlar çok ilgili ve profesyonel yaklaşıyorlar,belki İzmirli olduğum için ben bir esnafın yanına girdiğim de güler yüz ve ilgiye alışığım bilmiyorum sizler için bu geçerli midir?Ama İstanbulda ki seçenek de çok para da çok git nerden istersen oradan al oranın hizmetini kullan tarzı bir mantığa pek alışık değilim,bu yüzden hem işini temiz ve iyi yapan ama aynı zaman da insan diyaloğunu bilen ve dürüst çalışan esnaflar arıyorum ve tüm alışverişlerimde bir bira yada ekmek alırkenden tutunda milyarlık motor alırken ki diyaloglarıma kadar hepsinde buna dikkat ediyorum.Engin Bey ve Pazarbaşı Honda bu bakımdan benden 10 üzerinden 10 aldılar ve her ne kadar evime uzak da olsalar,bundan sonra en basit yağ değişimi yada ufacık bir problemimde dahil kesinlikle kapısını aşındıracağım tek yerdir.Showroomları onların da biraz küçük ama servisleri gerçekten on numara,show room olarak da ilginç ama Sanayi sitesi gibi bir yerde İstoçun içinde ki Anes Motor kesinlikle uğranması gereken bir yerdir bence...,

Neyse bir kez daha burası aracılığı ile Pazarbaşı Honda ve Engin Bey'e teşekkürlerimle...

2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Pazarbaşı honda İstoç'ta olduğundan eminmisin Noyan...?

3. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Metin abi show roomları biraz küçük dediğim Pazarbaşı Honda'nın yerine alternatif Show room olarak da ilginç ama Sanayi sitesi gibi bir yerin içinde ki Anes motoru tavsiye ederim anlamında yazdım ben.İStoç'un içinde ki Anes motor...Anes Motorun servisinden pek memnun değildim ama show roomları gerçekten geniş bir yelpaze sunuyor...

Pazarbaşı Honda İstinye tarafında yeni köy diye geçiyor sanırım,İstinye devlet hastanesini geçer geçmez ana cadde üzerinde hemen.

4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Yazından pek anlaşılmamıştı da onun için sordum,Pazarbaşı honda'nın yerini iyi bilirim...;) Bir yanlışlık olmasın diye sordum...;)