Piaggio Skipper 150

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Taylan Uğur tarafından paylaşıldı.

1. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar merhaba ben 2. el piaggio skipper alıcam şimdi deniyorum motoru.motorun farı sinyali benzin göstergesi fln çalışmıyor ve motor bi kaza geçirmiş.fiyatı 2000tl sizce almalımıyım?kime gösterdiysem kesinlikle kaçırma bedava fiyat dediler.motorunda sorun yokmuş.Motoru satan kişi arkadaşım

2. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Önce seni tanısak sonra bu konuda yorumlarımızı sana iletsek daha hoş olmazmı...

3. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    taylan uğur
    kuşadası
    yaş 22
    istanbul marmara ünide okudum
    yeterlimi yoksa daha fazla tanımanız gerekiyormu :)

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    parça fiyatlarını sor ve bulunabilirliğini bak.Muayneden geçmez bu şekilde

5. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    muaynesi bu yılın 9. ayına kadar var tabiki.sordum yaklaşık tüm bakımlarıyla beraber 300 lirayı bulurmuş.

6. Erol Ceyhan

Motosiklet:
    SYM
    Öncelikle aramıza hoşgeldin öncelikle motorun kaç model olduğunu bilirsek sana daha iyi yardımcı olabiliriz geçenlerde 2003 model bir skipper düşmüştü adam 1.750 istiyordu senin bahsettiğin motorsiklet kaç model ve istanbul içimi bunlardan bahsedersen daha iyi yardımcı olabilirim sana...

7. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    doğru söylüyorsun pardon.2004 model 16.000 km de izmir ve kuşadasında kullanıldı.

8. Erol Ceyhan

Motosiklet:
    SYM
    Dostum motor şu anda istanbul gayrettepedeyse eğer ve gri rengteyse aynı motordan bahsediyoruz ki eğer değilse kazalı bir skipper 150 ye 2000 ytl çok gelir neden dersen parça fiyatlarını incelersen ortaya çıkacaktır bu fiyata kazasız herşeyi çalışan bir motor bulabilirsin ve temiz olmasına dikkat etmelisin çünkü parça fiyatları tahminlerinden çok yüksek ama temizini bulursan sana uzun yıllar hizmet eder 150 cc ye göre performansı çok güzel kalkışta 250 cc motorla kafa kafaya gidiyor güçlü diğer 150 cc lerden bir fotoğrafını görebilsek daha iyi yardımcı oluruz ama kelimelerle ancak bukadar oluyor..

9. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    görünüşünde fln pek bişey yok fotolarını çeker yollarım.sanayideki adam 300 liralık masrafa 3000 tlye satarım fln dedi yani.neyse fotolarını çekince atarım

10. Erol Ceyhan

Motosiklet:
    SYM
    O motoru 3000 ytl ye satamazsın en fazla 2000- 2500 ytl piyasası var oda temiz olanları masraf çıkartmazsa problem yok km side uygun eğer orjinalse bu motorculukta çok karışık şeyler oluyor zamanla bunu daha iyi anlayacaksınız....

11. Taylan Uğur

Taylan Uğur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    evet biliyorum km de oynama fln yapıyorlar ama bunu bana satan arkadaşım gerçi oda 3 ay önce almış birisinin borcuna karşılık arkadaşım bana kazık atcağını düşünmüyorum.aslına bakarsan honda today almak istiyodum fakat kuşadasında hiç bulamadım birtane izmir tire de buldum 2008 model 3.000 km de ama rengi pembe ve izmirde olduğu için uğraşmak istemedim onun fiyatı da indirimli olarak 1.600tl di.ne yapıcağıma karar veremedim hala..